کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران ه منظور شرکت در پیکارهای کشتی قهرمانی سال ۲۰۱۰ بزرگسالان جهان در روسیه، تقویت خواهد شد.

به گزارش ایلنا، به همین منظور "حمیدرضا اسماعیل نژاد" سرمربی سابق و مازندرانی تیم کشتی فرنگی جوانان زیر ۲۰ سال ایران، از مرحله بعدی اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان به جمع کادر فنی این تیم اضافه خواهد شد.

این مرحله از اردو، پس از بازگشت تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان از مسابقه های بین المللی جام "تفلیس" (کارتوزیا) در گرجستان، از ۲۰ خرداد ماه جاری در خانه کشتی در مجموعه ورزشی آزادی تهران بر پا خواهد شد.

"حمیدرضا اسماعیل نژاد" که اهل شهرستان نوشهر است، در سال های اخیر، سرمربیگری تیم های کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان ایران را عهده دار بوده است.

تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان با سرمربیگری و هدایت اسماعیل نژاد در مسابقه های کشتی قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال جهان در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ به ترتیب در شهرهای استانبول و آنکارای ترکیه، پس از تیم روسیه به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

در روزهای گذشته "رسول جزینی" عضو اسبق تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن های ۹۷ و ۹۶ کیلوگرم از استان اصفهان با دعوت "محمد بنا" سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران به عنوان مربی به کادر فنی این تیم اضافه شد.

جزینی قرار است به همراه تیم منتخب کشتی فرنگی ایران به رقابت های بین المللی جام "تفلیس" در گرجستان اعزام شود.

در حال حاضر به جز محمد بنا، "جمشید خیرآبادی" از کردستان، "ایرج قلاوند" (اسفندیاری فر) از خوزستان و "رسول جزینی" از اصفهان در کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران عضویت دارند.