مربی كشتی آزاد تهران گفت: دلیل كنار ماندن هادی حبیبی از مسابقه‌های آسیایی جوانان را نمی‌دانم.

هاشم حبیبی در رابطه با نرفتن فرزندش هادی حبیبی به مسابقه‌های آسیایی جوانان به عنوان مربی،اظهار كرد: دلیل این مساله را نمی‌دانم. هادی مورد تایید هیات كشتی تهران هم است و هاشمی این مساله را به فدراسیون اعلام كرد اما ظاهرا نرفتن او به مسابقه‌های آسیایی جریانات دیگری دارد.

وی ادامه داد: ظاهرا هیات كشتی مازندران به این مساله اعتراض داشته كه چرا باید دو مربی از تهران در تیم ملی جوانان حضور داشته باشند.

حبیبی در پاسخ به این سوال كه آیا با توجه به مسائل دو سال قبل در مورد كشتی نگرفتن هادی حبیبی در جام تختی، مشكلی بین شما و نایب رییس فدراسیون وجود دارد، گفت: مشكلی بین ما و صنعت‌كاران وجود ندارد و حتی او در مراسم ازدواج هادی نیز شركت كرد.

مربی كشتی تهران در پایان در مورد افت كشتی این شهر در رده جوانان، ابراز داشت: سال گذشته تهرانی‌ها در انتخابی جوانان موفق بودند. امسال در قهرمانی كشور خراب كردند ولی دیگر مسابقه‌های انتخابی برگزار نشد تا تهرانی‌ها در آنجا خود را محك بزنند. اگر مسابقه‌ انتخابی برگزار می‌شد، وضعیت فرق می‌كرد. حتی چون در رده بزرگسالان هم مسابقه انتخابی نداریم، خیلی‌ها دیگر تمرین را رها كرده‌اند.