سرمربی تیم ملی كشتی آزاد كشورمان گفت: مشكل سرماخوردگی كشتی‌گیران به هیچ عنوان جدی نیست و یك مسئله طبیعی در اردوهاست.

غلامرضا محمدی با بیان این مطلب افزود: كلیه كشتی‌‌گیران اعزامی به رقابت‌های گرجستان هیچ مشكلی برای حضور در این مسابقات ندارند و با آمادگی كامل راهی این تورنمنت بین‌المللی می‌شوند.

دارنده دو مدال نقره جهان در مورد دلایل حضور در تورنمنت بین‌المللی گرجستان اظهار داشت: حضور ما در تورنمنت‌های بین‌المللی بسیار هدفمند است و ما در این رقابت‌ها شركت می‌كنیم تا اولا كشتی‌گیران محك مناسبی در مقابله با حریفان خورده و از سوی دیگر شناخت بیشتری از نفرات خود پیدا كنیم.

دارنده دو مدال برنز جهان در مورد دعوت نفرات جدید به اردوی تیم ملی كشتی آزاد تصریح كرد: برنامه كادر فنی این بود كه ما پس از رقابت‌های جام جایزه بزرگ گرجستان نفرات جدیدی را به اردوی تیم ملی دعوت كنیم كه بر این اساس پس از این رقابتها چند كشتی‌گیر جوان و آینده‌دار كه برخی از آن‌ها از نفرات منتخب جام شهید شیرودی هستند، به جمع اردونشینان دعوت می‌شوند و مشكلی از نظر اسكان در خانه كشتی نیست.

وی در پایان با اشاره به اینكه فدراسیون كشتی هیچ مشكل مالی برای برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی نداشته و لغو این رقابت‌ها به دلیل مسائل فنی و با درخواست فدراسیون كشتی صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: كادر فنی پذیرای انتقادات سازنده همراه با راهكار و در جهت اعتلای كشتی است، اما به هیچ عنوان اجاز نمی‌دهیم با انتقادهای تخریبی حاشیه وارد اردوهای تیم ملی شود.