مراسم وزن کشی چهار وزن نخست رقابتهای کشتی آزاد جوانان جهان جمعه شب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و چهار نماینده کشورمان با قرعه سخت روبرو شدند.

مراسم وزن کشی چهار وزن نخست رقابتهای کشتی آزاد جوانان جهان جمعه شب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و چهار کشتی‌گیر کشورمان به روی باسکول رفتند و با شناخت رقبای خود از عصر امروز شنبه به روی تشک می روند. کشتی گیران چهار وزن نخست کشورمان برای حضور در دیدار پایانی قرعه آسانی پیش رو ندارند.

بر این اساس، در وزن ۵۰ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر روی باسکول رفتند، عبدالله فولاوند در دور نخست به مصاف مارک لیوتل از آلمان می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده مبارزه کشتی گیرانی از فرانسه و ترکیه روبرو می شود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم مهران نصیری پس از استراحت در دور نخست در دوردوم با برنده دیدارکشتی گیرانی از پرو و ازبکستان روبرو می شود. در این وزن ۳۱ نفر وزن کشی کردند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۲۶ کشتی گیر حضور دارند، رضا افضلی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ماتیوس بارانوویسکی از لهستان می رود.

در وزن ۹۶ کیلوگرم عرفان امیری در دور نخست به مصاف بو وانگ ازچین می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیرانی از گرجستان و قزاقستان مسابقه می دهد. در این وزن ۲۳ کشتی گیر روی باسکول رفتند.

رقابتهای چهار وزن دوم روز یکشنبه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.