مراسم وزن کشی چهار وزن دوم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان سه شنبه شب در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و چهار نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۷ کشتی‌گیر حضور دارند سامان عبدولی در دور نخست به مصاف مین چانگ لی از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیران مصر و آمریکا مسابقه می دهد.

در وزن ۶۶ کیلوگرم محسن قاسمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف فلیپ دابسکی از چک می‌رود و در صورت پیروزی در دور سوم با برنده دیدار کشتی گیران مجارستان و ترکیه با روبرو می‌شود. در این وزن ۳۳ کشتی‌گیر بروی باسکول رفتند.

در وزن ۸۴ کیلوگرم که کشتی‌گیر۲۸ حضور دارند مصطفی خاقانی در دور اول به مصاف گیزا تاماس از رومانی می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم باید با برنده کشتی‌گیران بلاروس و رژیم اشغالگرقدس روبرو شود که بطور قطع در صورت مواجه خاقانی با حریف رژیم صهیونیستی خاقانی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین با وی مصاف نمی دهد. در این وزن ۲۸ فرنگی‌کار وزن‌کشی کردند.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم پارسا نظری در دور نخست به مصاف دانیله مافازونی از ایتالیا می‌رود و در صورت پیروزی با برنده کشتی گیران ژاپن و بلغارستان روبرو خواهد شد. در این وزن ۲۶ فرنگی کار حضور دارند.

رقابت‌های چهار وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از بعدازظهر امروز چهارشنبه در شهر بوداپست مجارستان آغاز می‌شود.

رقابتهای چهار وزن نخست روز سه شنبه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و کشتی گیران کشورمان در دو وزن به دو مدال برنز دست پیدا کردند.