کشتی گیر جوان کرمانشاهی وزن ۹۶ کیلو گرم تیم ملی جوانان گفت: تنها هدفم از شركت در مسابقات جهانی ۲۰۱۰ مجارستان کسب مدال طلا است.

عرفان امیری اظهار داشت: در اردوهای مختلف آمادگی به منظور شرکت در این مسابقات حضور داشته ام و هم اکنون از آمادگی کامل برای شرکت در آن برخوردارم.

امیری در ادامه تصریح کرد: از حریفان خود در این رقابت‌ها که روس، ترک و آذربایجانی هستند شناخت کامل دارم و همه آنها را در مسابقات مختلف محک زده ام، لذا تصور نمی کنم مانعی برای کسب عنوان قهرمانی وجود داشته باشد.

وی گفت: هر چند تیم فعلی در قیاس با تیم سال گذشته از تجربه کمتری بر خوردار است اما با آمادگی خوب و در شرایط مناسبی به مسابقات اعزام می شود.

امیری در خاتمه اظهار داشت: علیرغم اینکه تیم روسیه در این مسابقات حرفهای زیادی برای گفتن دارد، اما امیدوارم قهرمانی این دور از مسابقات به ایران تعلق گیرد، هر چند یقین دارم تیم ملی در نهایت به روی سکو خواهد رفت.

گفتنی است؛ عبداله فولادوند در ۵۰ كیلو، بهنام احسان‌پور در ۵۵ كیلو، مهران نصیری در ۶۰ كیلو، محمد یوسفی در ۶۶ كیلو، رضا افضلی در ۷۴ كیلو، مسعود فیض‌اللهی در ۸۴ كیلو، عرفان امیری در ۹۶ كیلو و حامد اسدی در ۱۲۰ كیلو ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جوانان جهان را تشكیل می‌دهند.