تیم کشتی آزاد دخانیات مازندران که به نمایندگی ازجمهوری اسلامی ایران درمسابقات جایزه بزرگ اسپانیا شرکت کرده است، عصر روز شنبه با کسب چهار پیروزی دستیابی به حداقل دو مدال نقره این رقابتها را مسجل کرد.

کشتی گیران تیم کشتی دخانیات مازندران روز شنبه درادامه مسابقات جایزه بزرگ اسپانیا درمجموع پنج بار روی تشک رفتند که حاصل آن چهار پیروزی و یک شکست بود.

مهدی قربانی نژاد کشتی گیر وزن ۶۰ کیلو گرم تیم دخانیات که پیش از این بر حریفان خود از رومانی و اسپانیا غلبه کرده بود ، بعدازظهر امروز در برابر آرتور آرالکلیان حریف ارمنستانی خود با نیتجه پنج برشش تن به شکست داد و فردا صبح برای کسب عنوان سومی تا پنجمی باید روی تشک حاضر شود.

عباس طحان کشتی گیر شایسته تیم دخانیات مازندران در وزن ۹۶کیلوگرم نیز با غلبه بر موسی محمداف از قزاقستان با نتیجه چهار بریک و پیروزی بر اتی ان وان هویستن از آفریقای جنوبی با نتیجه سه برصفر به فینال این مسابقات راه یافت و ضمن مسجل کردن مدال نقره خود فردا برای کسب مدال طلای این وزن مصاف خواهد کرد.

سعید داداش پور کشتی گیر وزن ۷۴کیلوگرم تیم کشتی دخانیات مازندران هم با چیره شدن بر زوآید سواناتزه حریف اسپانیایی گرجستانی الاصل خود به فینال مسابقات رسید تا فردار برای کسب مدال طلا جدال کند.

مهران رضا زاده کشتی گیر وزن ۵۵کیلوگرم تیم دخانیات مازندران نیز با ضربه فنی بر ویلد اورس از سوئیس غلبه کرد و فردا برای کسب عنوان سوم تا پنجمی به رقابت با حریفان خود خواهد پرداخت.

قدرت نهاوندیان رییس کمیته داوران کشتی استان مازندران نیز که به عنوان داور درجه یک بین المللی به نمایندگی ازجمهوری اسلامی، کادر داوری دهمین دوره مسابقات جایزه بزرگ اسپانیا را یاری می کند، درنخستین روز برگزاری این مسابقات به عنوان داور ارشد ، ریاست میز یک داوری این مسابقات را برعهده داشت.

تیم کشتی آزاد دخانیات مازندران که به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران درمسابقات جایزه بزرگ اسپانیا شرکت کرده است از مهران رضا زاده (وزن ۵۵کیلوگرم) ، مهدی قربان نژاد(۶۰کیلوگرم) ، سعید توکل و امید حسن تبار(۷۴کیلوگرم) ، علی اصغر بذری (۸۴کیلوگرم ) و عباس طحان (۹۶کیلوگرم) تشکیل شده است و سید مصطفی مبر عمادیان و محمد معصومی به عنوان مربی ، قدرت نهاوندیان داور درجه یک بین المللی و منوچهر نیازآذری به عنوان سرپرست آن را همراهی می کنند.