متولیان هیات کشتی استان اصفهان در نظر دارند تا هزینه حضور یک تیم در رقابتهای لیگ برتر را صرف حضور دو تیم در مسابقات لیگ دسته یک کشور کشتی کنند.

اهالی هیات کشتی استان اصفهان در تصمیمی جالب قصد دارند، هزینه‌ای که باید برای یک تیم در لیگ برتر صرف کنند، خرج حضور دو تیم در لیگ دسته‌ یک کرده تا نشان دهند بیش از تبلیغات،‌ به فکر میدان دادن به جوانان این استان هستند.

البته متولیان کشتی اصفهان به تازگی با مدیرعامل یکی از باشگاه‌های مطرح استان نیز مذاکراتی داشتند تا در صورت امکان از تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی اصفهان برای حضور در رقابتهای لیگ دسته‌ یک حمایت کند، ضمن اینکه حامی مالی تیم های اصفهانی نیز قرار است ظرف چند روز آینده موافقت خود را اعلام کند.

گفتنی است اصفهانی ها امسال عزم خود را جزم کرده اند تا در رشته کشتی خودی نشان داده و شاهد تحولات محسوسی باشند. در همین راستا می توان به آغاز مراحل ساخت خانه کشتی استان اصفهان اشاره کرد که به دلیل مسائل و مشکلات مالی، چندین ماه متوقف شده بود.

گویا هزینه تکمیل و راه اندازی خانه کشتی اصفهان حدود ۴۰۰ میلیون تومان هزینه دارد که داود شیران رییس هیات کشتی این استان اعلام کرده قرار است یکی از خیرین شهر ماهیانه ۶۰ میلیون تومان برای تکمیل این مجموعه هزینه کند.