ملی‌پوش وزن ۹۶ كیلوگرم كشتی آزاد ایران در مسابقه‌های جهانی دانمارك گفت: من آن حرف‌هایی كه از قول من در مورد فردین معصومی نوشته بوده‌اند را نزدم.

در چند روز گذشته حرف‌هایی از قول سعید ابراهیمی مبنی بر این كه " راه پیروزی بر معصومی را به خوبی می‌دانم و او را شكست می‌دهم"در مطبوعات نوشته شده بود كه واكنش فردین معصومی را هم به همراه داشت اما، ابراهیمی مصاحبه منتسب به خود را نادرست دانست.

ابراهیمی اظهار كرد: من آن حرف‌ها را در مورد فردین معصومی نزده بودم و درج آن مطالب باعث شده سوء تفاهمی بین من و معصومی به وجود آید كه از برخی دوستان خبرنگار می‌خواهم كه بین من و فردین را بر هم نزنند.

نایب قهرمان سال ۲۰۰۷ جهان ادامه داد: شاید من و معصومی روی تشك مسابقه رقیب باشیم ولی بیرون كشتی رفیق هستیم. خودم وقتی مقابل وی كشتی می‌گیرم خجالت می‌كشم ولی معصومی شرایطم را درك كند چون با ۱۰۴ كیلو وزن مجبورم در سنگین وزن مسابقه دهم و دیگر به ۹۶ كیلو فكر نمی‌كنم.

ابراهیمی در مورد دعوت نشدن خود به اردوی تیم ملی، اظهار كرد: در حال حاضر مچ پایم مصدوم است و شاید لازم باشد آن را گچ بگیرم. از سرمربی تیم ملی خواستم تا مدتی به من زمان دهد تا ضمن رفع مصدومیت، كارهای قدرتی هم انجام دهم تا در ۱۲۰ كیلو جا بیفتم. برای مسابقه‌های آتی هم هر تصمیمی كادر فنی بگیرد، اطاعت خواهم كرد.

وی در پایان گفت: از مسوولین تیم صنایع همدان به خاطر حمایت از تیم استان تشكر می‌كنم. تیم صنایع، استحقاق آن را داشت كه فینالیست شود و اگر آن اتفاقات در مازندران رخ نمی‌داد، فینالیست می‌شدیم.