نفت تهران هم به فینال لیگ برتر کشتی آزاد رسید.در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد، نفت تهران برابر صنایع و معادن همدان قرار گرفت که شش بر یک به پیروزی رسید و حریف گاز مازندران در فینال شد.

حسن رحیمی قهرمان جوانان جهان در ۵۵ کیلو، مراد محمدی دارنده مدال های طلا و برنز جهان و المپیک در ۶۰ کیلو، سعید داداش پور برنده مدال برنز سال ۲۰۰۷ جهان در ۶۶ کیلو و صادق گودرزی دارنده مدال برنز وزن ۷۴ کیلوگرم جهان چهار پیروزی را در چهار وزن اول نصیب نفت کردند تا کار تیم همدان تمام شود.

در ۷۴ کیلو، صادق گودرزی که مقابل تیم پدرش کشتی می گرفت موفق شد مانند دیدار رده بندی مسابقات جهانی مراد گایداروف بلاروسی را شکست دهد.

در ۸۴ کیلو، جمال میرزایی مانند مسابقات انتخابی موفق شد احسان لشگری را مغلوب کند تا تنها برد همدانی ها رقم بخورد.

در ۹۶ کیلوگرم، حاجی مراد گاتسالوف دارنده پنج مدال طلای جهان و المپیک از تیم نفت، مقابل عرفان امیری قهرمان جوانان جهان دو بر صفر به پیروزی رسید.

در ۱۲۰ کیلو نیز بلال ماخوف دارنده دو مدال طلای جهان برابر سعید ابراهیمی نایب قهرمان سال ۲۰۰۷ جهان در ۹۶ کیلو برنده شد. ابراهیمی در حالی که ۲۰ کیلو از حریفش سبک تر بود، پس از کسب یک امتیاز، در ثانیه های پایانی تایم اول به پل رفت و از ناحیه زانو آسیب دید تا کشتی گیر روسی نفت مسابقه آخر را برنده شود.

بدین ترتیب ساعت ۱۶ امروز صنایع و معادن همدان و رشد دانه گرگان دیدار رده بندی را برگزار می کنند و در ساعت ۱۷:۳۰ نفت تهران و گاز مازندران برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه می دهند.

نتایج انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:

▪ نفت تهران ۶ - صنایع و معادن همدان یک

۵۵ كیلوگرم: حسن رحیمی ۲- محمد حسین سلطانی صفر (۱-۰ و ۱-۰)

۶۰ كیلوگرم: مراد محمدی ۶ - بیژن چنگیزی‌فر یک (۳-۱ و ۳-۰)

۶۶ كیلوگرم: سعید داداش‌پور ۷ – سعید صالحی ۳ (۰-۳، ۱-۰ و ۶-۰)

۷۴ كیلوگرم: صادق گودرزی ۳ - مراد گایداروف صفر (۱-۰ و ۲-۰)

۸۴ كیلوگرم: احسان لشگری صفر - جمال میرزایی ۲ (۰-۱ و ۰-۱)

۹۶ كیلوگرم: حاجی مراد گاتسالوف ۲ - عرفان امیری صفر (۱-۰ و ۱-۰)

۱۲۰ كیلوگرم: بلال ماخوف مقابل سعید ابراهیمی برنده شد. (۳-۱، ابراهیمی آسیب دید)