در اولین دیدارمرحله نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد لیگ برتر، صبح امروز تیم گاز مازندران به مصاف رشد دانه گرگان می رود. مازندرانی ها که کشتی گیران سرشناسی مانند عباس دباغی، سعید احمدی، مهدی تقوی، علی اصغر بذری، رضا یزدانی و فردین معصومی را در ترکیب خود دارند احتمالا برای این دیدار به برخی کشتی گیران مطرح خود استراحت می دهند تا برای دیدار فینال آماده باشند. البته گرگانی ها حریف دست وپابسته ای نیستند اما خودشان هم می دانند که تنها باید با تمام وجود برای شادی دل هواداران گرگانی بجنگند.

در دیگر دیدار این مرحله از مسابقات که از حساسیت بیشتری برخوردار است، تیم نفت تهران به مصاف صنایع ومعادن همدان می رود. مسابقه ای که در آن نبرد احتمالی بین صادق گودرزی نفر سوم جهان با " مرادگایداروف " از صنایع ومعادن همدان در وزن ۷۴ کیلوگرم می تواند حساس و دیدنی باشد. همان طور که نبرد دیدنی جمال میرزایی از همدان در وزن ۸۴ کیلوگرم با احسان لشکری که به عنوان یک دیدار حیثیتی، حساسیت های خاص خود را دارد. همچنین مبارزه احتمالی " حاجی مراد گاتسالوف " از نفت تهران با سعید ابراهیمی در وزن ۹۶ کیلوگرم که می تواند مبارزه ای جذاب را برای علاقمندان حاضر در سالن امام خمینی (ره)رقم بزند.

بازندگان این دو دیدار که به احتمال فراوان رشد دانه گرگان و صنایع ومعادن همدان هستند، ساعت ۱۶ امروز برای کسب مقام سوم به مصاف هم می روند و دیدار فینال نیز ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می شود.

در صورتی که تیم های نفت تهران و گاز مازندران فینالیست مسابقات شوند، می توان شاهد مبارزات دیدنی بین دباغی از گاز با رحیمی از نفت تهران در وزن ۵۵ کیلوگرم، احمدی از گاز با مراد محمدی از نفت در وزن ۶۰ کیلوگرم و داداشپور از نفت با مهدی تقوی در وزن ۶۶ کیلوگرم بود.

همانطور که مبارزه ایمان محمدیان با صادق گودرزی در وزن ۷۴ کیلوگرم ، بذری از گاز با لشکری از نفت در وزن ۸۴ کیلوگرم ، یزدانی با " گاتسالوف " از نفت در وزن ۹۶ کیلوگرم و " بلال ماخوف " در وزن ۱۲۰ کیلوگرم با فردین معصومی از گاز می تواند دیدارهای جذابی را برای علاقمندان به ورزش اول کشور رقم بزند و شاهد نبرد احتمالی ستارگان کشتی دنیا خواهیم بود.