محمد حسن محبی از پیشکوتان کشتی کشورمان از خطه قهرمان پرور کرمانشاه عنوان کرد: در زمانی که بسیاری از پیشکسوتان و قهرمانان اسبق ملی با بی توجهی مسوولان فدراسیون کشتی روبرو هستند، ترجیح می دهم از این عرصه دوری کرده و کمتر در جریان اخبار آن قرار گیرم.

رییس اسبق هیات کشتی استان کرمانشاه که همواره در صف منتقدان فدراسیون است، ادامه داد: کشتی ما توان لازم برای کسب موفقیت در میادین مختلف ورزشی را دارد و اگر از مدیرانی که دارای پیشینه و کارنامه درخشانی در کشتی و از جنس این رشته هستند استفاده شود، بدون شک شاهد موفقیت های بزرگی در این عرصه خواهیم بود.

وی ادامه داد: هر چه گفتیم کسی توجه نکرد و با زبان بی زبانی به ما فهماندند که نباید بیش از این برای کشتی یا همان به اصطلاح "ورزش اول کشورمان" دلسوزی کنیم.

محبی افزود: با رفتاری که از متولیان فدراسیون کشتی با قهرمانان و پیشکسوتان دیدم به جز من بسیاری دیگر از استخوان خرد کرده های این رشته نیز از کشتی فاصله گرفته اند، با کمال تاسف باید اعتراف کرد با رفتار نامناسب برخی متولیان ورزش به نوعی به بزرگان این رشته بی‌احترامی شده است،به طوری که انگار این قهرمانان ملی را هیچگاه نمی‌شناختند!

وی در پایان گفت: برخلاف روزهایی که خود را جدا از کشتی و مسائل آن نمی دانستم، امروز دیگر اشتیاقی برای پیگیری اتفاقات خوب و بد آن ندارم و فعلا برای حفظ آرامش روحی و روانی فاصله زیادی با اخبار کشتی گرفته ام.

احمدرضا انصاری