سرمربی تیم ملی كشتی آزاد گفت: برخلاف برخی شایعات و حاشیه‌سازی‌ها هیچ حمایتی از تیم نفت نشد.

غلامرضا محمدی اظهار كرد: در چند وقت اخیر برخی‌ها شعار می‌دادند چون مربیان تیم ملی مربی تیم نفت هم هستند، فدراسیون كشتی در تصمیم‌گیری‌هایش از این تیم حمایت می‌كند ولی با دادن میزبانی به گرگان، مشاهده می‌كنیم كه عملا اینچنین نبوده و برخی‌ها با مطرح كردن آن مسائل جز اینكه بخواهند برای ما حاشیه درست كنند هدف دیگری نداشته‌اند.

سرمربی تیم نفت ادامه داد: چون مربی تیم ملی هستیم، شاید در مقابل برخی حرف‌ها هم سكوت كرده‌ایم . در این مدت خیلی چیزها را شنیدیم ولی به خاطر بحث ملی و قداست تیم ملی سكوت كرده‌ایم.

محمدی در مورد تیم اعزامی به جام جهانی در اسفندماه گفت: نظر كادر فنی این است كه اگر به فكر آینده كشتی هستیم، به جوانان و پشتوانه‌هایی كه آینده‌دار هستند میدان دهیم كه در این شرایط نباید به فكر نتیجه باشیم. البته به هر جوانی هم میدان نمی‌دهیم و آنهایی كه شایستگی ملی‌پوش شدن دارند و قابلیت این را دارند كه مهره كارسازی در آینده شوند فرصت خواهیم داد.

سرمربی تیم ملی كشتی آزاد در پایان گفت: دو هفته پس از جام تختی، جام جهانی را داریم كه در پایان جام تختی نفرات اعزامی به جام جهانی در ماخاچكالای داغستان را اعلام می‌كنیم. همچنین پس از لیگ برتر تركیب تیم اعزامی به جام یاشاردوغوی تركیه را معرفی می‌كنیم.