سرمربی تیم كشتی فرنگی آنزان ایذه با اشاره به این‌كه برای دومین بار دیدار پایانی میان این تیم و گاز اردبیل لغو شده است، گفت: هم اكنون دیدار نهایی لیگ برتر كشتی ۲۵ روز به تاخیر افتاده است و امیدواریم مسوولان فدراسیون زمان و مكان آن را اعلام كرده و هر ۲ تیم را از بلاتكلیفی درآوردند.

لقمان رضایی با بیان این مطلب اظهاركرد: ۲۵ روز گذشته قرار شده بود كه در هفته پایانی لیگ برتر كشتی فرنگی تیم ما و تیم گاز اردبیل با یكدیگر دیدار كنند اما متاسفانه این دیدار به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی كشتی در ارمنستان لغو شد.

وی افزود: پس از این موعد، برای دومین بار بار مقرر شد كه این دیدار ۲ اسفند ماه در محل خانه كشتی اهواز برگزار شود كه متوجه شدیم برگزاری این دیدار برای دومین بار نیز لغو شده است.

رضایی تصریح كرد: ما از طریق سایت فدراسیون كشتی و هم چنین از طریق برقراری تماس تلفنی با مسوولان فدراسیون از زمان برگزاری این دیدار در اسفندماه اطلاع یافتیم. به صورت معمول یك هفته پیش از برگزاری دیدارهای لیگ، با دریافت نامه‌هایی از فدراسیون مبنی بر اعلام اسامی داوران دیدار، نماینده فدارسیون و نماینده لیگ برتر، از قطعیت برگزاری اطمینان می‌یابیم و به دلیل این‌كه نامه‌ای برای ما از سوی فدراسیون ارسال نشد، برگزار نشدن این دیدار برای ما مشخص بود.

وی عنوان كرد:‌ هم‌اكنون از زمان و مكان برگزاری این دیدار در آینده اطلاع چندانی نداریم و هم‌چنان بلاتكلیف هستیم. به دلیل این‌كه تاخیر در برگزاری دیدار در آمادگی، وزن و عملكرد كشتی گیران تاثیرگذار است لازم است كه مسوولان فدراسیون تكلیف ۲ تیم را هرچه سریع‌تر مشخص كنند.