مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد گفت: در صورتی که روسیه از نفرات اصلی در ترکیب تیم اعزامی خود به مسابقات جام جهانی استفاده کند شانس ایران برای قهرمانی کمتر و شرایط سخت تر خواهد شد.

محمد حسن محبی اظهار داشت: قرار بود جام تختی ملاک حضور در رقابت‌های جام جهانی باشد که البته این مسئله شامل همه نشد، اما به هر حال ترکیب تیم مشخص شد که امیدوارم این تیم نیز به مانند تیم کشتی فرنگی به عنوان قهرمانی این جام نائل شود، زیرا به طور کلی چنین شانسی برای تیم ایران متصور است.

محبی در ادامه به حضور رضا یزدانی در وزن ۹۶ کیلو گرم تیم اعزامی به جام جهانی اشاره کرد و گفت: یزدانی به راحتی این وزن را تصاحب کرد، اما به شخصه خوشبین بودم که عرفان امیری با شکست یزدانی صاحب این وزن شود. تصاحب این وزن شانسی بود که از دست سعید امیری و جعفر دلیری نیز درآمد.

وی درپایان تصریح کرد: برای من جای سئوال است که چرا کشتی گیران کرمانشاه نتیجه نمی‌گیرند و نمی توانند سیر صعودی خود را حفظ کنند و به راحتی جایگاه خود را از دست می‌دهند. لذا باید با این کشتی گیران صحبت شود تا منشأ این مشکلات کشف شود و کشتی گیران به راحتی عمر مفید خود را از دست ندهند.