سرمربی تیم ملی کشتی ایران از خط خوردن سه کشتی گیر از اردوی تیم ملی به دلیل عدم شرکت در مسابقات جام تختی خبر داد.

غلامرضا محمدی در حاشیه ی توزیع جوایز سی امین دوره ی رقابت های بین المللی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه می توانستیم این مسابقات را در سطح بهتری برگزار کنیم از سطح کیفی رقابت ها ابراز رضایت نکرد و گفت: به دلیل تداخل این دوره با برخی تورنمنت های بین اللمی دیگر، کشتی گیران خارجی نه چندان با کیفیتی در این دوره شرکت کردند. اکثر تیم های صاحب نام دنیا یا نیامده اند یا با تیمهای درجه ی دوم یا سوم خود در این دوره حضور پیدا کردند.

وی افزود: چون کمتر از ۱۲ روز دیگر باید در روسیه به مصاف حریفان قدر خود برویم سی امین دوره ی جام تختی بیشتر یک تورنمنت داخلی بود تا بتوانیم نفرات جدیدی را برای پوشیدن دوبنده ی تیم ملی در مسابقات آینده انتخاب کنیم.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر خط خوردن ورزشکارانی که بدون دلیل موجه در جام تختی کشتی نگرفتند از تیم ملی گفت: فردین معصومی به دلیل فوت شدن مادر همسرش ده روز اجبارا اردو را ترک کرد از همین رو برای شرکت در این مسابقات از امادگی بالایی برخوردار نبود. مهدی تقوی و صادق گودرزی نیز با هماهنگی کادر فنی در جام تختی کشتی نگرفتند به همین دلیل غیبت شان از دیدگاه کادر فنی کاملا موجه است. اما جمال میرزایی، مهران رضازاده اباذر اسلامی در آینده هیچ جایی در تیم ملی نخواهند داشت.

محمدی در پایان با ابراز رضایت از میزبانی اصفهان گفت: این شهر زیبا می تواند در آینده میزبان مسابقات به مراتب بزرگ تری در سطح قهرمانی جهان باشد.