مربی تیم ملی كشتی آزاد گفت: كادر فنی تیم ملی كشتی آزاد با هیچ كدام از كشتی‌گیران از جمله رضا یزدانی و سعید توكل برخورد حذفی ندارد.

محسن كاوه مربی تیم ملی كشتی آزاد با بیان این مطلب افزود: سعید توكل پس از رقابت‌های جوانان جهان و پیش از مسابقات جهانی دانمارك به اردوی تیم ملی دعوت شد اما بعد از مدتی به دلیل مسائل دانشگاهی و در حالی كه محل امتحانات وی در كرج بود بدون هماهنگی اردوی تیم ملی را ترك كرد.

وی ادامه داد: به نظر من توكل در لیگ خوب كشتی نگرفت ولی چون می‌دانستیم كشتی‌گیر آینده‌داری است وی را به اردو دعوت كردیم ولی او پس از دو روز به اردو مراجعه نكرد كه شخصا با ثمربخش تماس گرفتم و جویای دلیل حضور نداشتن توكل در اردوی تیم ملی شدم.

كاوه تصریح كرد: روز بعد رئیس هیأت كشتی مازندران با من تماس گرفت و گفت توكل به دلیل آسیب‌دیدگی نیاز به سه هفته استراحت مطلق دارد كه این نامه روز ۷ بهمن برای ما ارسال شد بنابراین توكل روز ۲۹ بهمن ماه، بدون تمرین نمی‌توانست در جام تختی كشتی بگیرد و اگر ما قصد برخورد حذفی با وی داشتیم بعلت ۴۸ ساعت غیبت، او را از اردو كنار می‌گذاشتیم.

كاوه اظهار داشت: یزدانی را پس از جام جهانی به اردو دعوت كردیم كه نیامد و پس از آن نیز در مسابقات انتخابی تیم ملی و قهرمانی كشور شركت نكرد و فقط در لیگ حاضر شد.

وی ادامه داد: وی در لیگ مقابل گاتسالوف خوب كشتی گرفت اما در تایم سوم بی دلیل كشتی را نیمه كاره گذاشت درحالی كه تأثیر نداشتن نتیجه این دیدار برای تیم گاز مازندران نمی‌تواند دلیل قابل قبولی برای این امر باشد.

كاوه گفت: یزدانی باید بررسی كند كه چرا دو سال است خوب كشتی نگرفته است و ضعف‌های خود را برطرف نكرده، كشتی‌گیری كه می‌خواهد پیشرفت كند باید در اختیار كادر فنی باشد.

وی در پایان خاطرنشان كرد: من فكر می‌كنم بهتر است مشكلات را به خارج مجموعه نكشانیم و مانند یكسال گذشته كه ما همكاری تنگاتنگی با مسئولان هیأت كشتی مازندران داشته‌ایم این مشكل را نیز در داخل مجموعه حل كرده و دلایل و استدلال‌ یكدیگر را هم بشنویم.