اكبر فلاح گفت: به كشتی تهران توجه شود می‌تواند چهار وزن تیم ملی را به خود اختصاص دهد.

سرمربی تیم كشتی آزاد تهران اظهار كرد: با كنار بودن نفرات برتر كشور، رقابت‌های انتخابی جام تختی یك مسابقه درجه دو بود اما به خوبی برگزار شد و كشتی‌گیر مربی و داور همگی آرامش داشتند. تنها حاشیه مسابقات این بود كه چند نفر خارج از ضوابط وزن كشتی كردند.

وی در مورد چهار اولی و پنج سومی تهران در این مسابقات گفت: تهرانی‌ها با جان و دل كار كردند و امیدوارم این نتایج در جام تختی هم تكرار شود. كشتی تهران تنها به توجه و حمایت نیاز دارد و اگر اینچنین شود، تهران می‌تواند چهار وزن تیم ملی را به خود اختصاص دهد. مسئولان باید كشتی تهران را دریابند و نگذارند افت كند.

قهرمان سابق جهان ادامه داد: در این مسابقات چهره‌های خوبی دیده شدند كه باید از آنها حمایت شود. وقتی دو كشتی‌گیر از یزد و شیراز پنج می‌شوند نباید به راحتی از كنار آنها گذشت چرا كه توجه به آنها باعث ایجاد تحول در كشتی استانشان می‌شود.

فلاح در پایان گفت: كشتی ایران تنها تیم ملی نیست و مربیان تیم ملی و فدراسیون كشتی حتی به خاطر خودشان باید به نفرات دیگر هم توجه كنند. اگر آنها برای پشتوانه‌ها و مربیانشان ارزش قائل شوند می‌توانیم به آینده كشتی امیدوار شد. مثلا سعید امیری كه الان د ر ۹۶ كیلو دوم شده است، قبل از المپیك نفر اول این وزن در مسابقات انتخابی بود اما به او توجهی نشد تا در حال حاضر در جایگاه فعلی قرار گیرد.