سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به‌مناسبت ایام مبارك دهه فجر و افتتاح بزرگترین پروژه مدیریت شهری كشور، مسابقه بزرگ عكس با موضوع تونل توحید را برگزار می‌كند.

اداره كل روابط عمومی این سازمان اعلام كرد: موضوع مسابقه، تونل توحید از مراحل آغازین ساخت تا بهر‌ه‌برداری و هر گونه موضوع دیگری است كه به طور مستقیم با آن در ارتباط باشد.

به پنج اثر برگزیده، به هر یك ۲ سكه بهارآزادی و لوح تقدیر اهدا و آثار منتخب به صورت یك مجموعه كارت پستال منتشر خواهد شد.

آثار ارسالی باید به صورت دیجیتالی، در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر، با فرمت Tif یا JPEG بو با رزولوشن حداقل DPI ۲۰۰ باشد. شركت در این مسابقه برای همه آزاد بوده و محدودیتی از لحاظ تعداد آثار وجود ندارد.

آخرین مهلت دریافت آثار ۲۹ بهمن ماه و زمان اعلام برندگان، روز ۱۳ اسفند ماه ۱۳۸۸ همزمان با میلاد با سعادت حضرت رسول اكرم(ص) و امام جعفر صادق (ص) خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به تهران،‌ خیابان میرداماد،‌ خیابان ۱۲ بهمن، كوچه ۱۲ بهمن، شماره ۲۰، ساختمان معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، طبقه چهارم،‌ اداره هنرهای تجسمی ارسال كنند.

همچنین معاونت هنری این سازمان همزمان با افتتاح پروژه عظیم تونل توحید اقدام به برگزاری نمایشگاهی از كاریكاتورهای بهمن عبدی در ارتباط موضوع كرده است.

این نمایشگاه در نگارخانه دائمی خانه كاریكاتور واقع در خیابان كریم خان‌زند، پارك مریم دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از این آثار بازدید به عمل آورند.