به گزارش روابط عمومی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری سید اسماعیل موسوی در نشست خانه عكاسان چهارمحال و بختیاری در خانه هنرمندان شهركرد افزود:این بانك عكس باعث نگهداشت قانونی، ثبت و ضبط عكسهای عكاسان استان و ایجاد پایگاهی برای ارائه توانمندهای هنر عكاسی استان خواهد بود.

به گفته وی،همه عكاسان عضو خانه عكاسان می توانند آثار اورژینال و اصلی خود را برای ثبت در بانك عكس چهارمحال و بختیاری ارائه دهند.

وی تصریح كرد:خانه عكاسان با ایجاد بانك عكس توان دایر كردن موقیعت های نمایشگاهی خود را افزایش می دهد و با راه اندازی بانك عكس هر ماه یك نمایشگاه از آثار هنرمندان استان را می توان در معرض دید علاقه مندان و عموم قرار داد.

مسوول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال وبختیاری گفت:در همین زمینه نیز نمایشگاه های دوره ای عكاسان كشور در شهركرد و عكاسان چهارمحال وبختیاری در سایر استانها دایر خواهد بود.

وی گفت:خانه عكاسان چهارمحال وبختیاری به صورت شورای با حضور احمد تاجی ،ایوب پشتوار و مصطفی قربانی هفشجانی از عكاسان با سابقه استان اداره می شود و در این زمینه نیزباید از سوی شورای خانه عكاسان استان برای برگزاری كارگاه های آموزشی و تخصصی برنامه ریزی شود.

وی تصریح كرد:هنرمندان عكاس و هنرهای تجسمی در این استان پشتوانه خوبی برای آینده هنر استان هستند و كسب رتبه های برتر نیز نشان از رشد و تعالی هنرهای تجمسی در این استان را دارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری،در این نشست عكس های پروین كریمی دهكردی و شهره حقیقت از عكاسان جوان كشور در خانه عكاسان چهارمحال وبختیاری نقد و بررسی شد.

امین بسیم