دارنده مدال برنز مسابقات جهانی كشتی آزاد در سال ۲۰۰۹ گفت: دیگر مدال برنز راضی‌ام نمی‌كند و دور خیزم برای قهرمانی جهان است.

صادق گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار كشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: تا یك ماه دیگر به اوج آمادگی می‌رسم. امسال باتجربه‌تر شده‌ام و بدنم هم آماده‌تر است.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا تكرار مدال برنز جهان راضی‌ات می‌كند گفت: در سال اول كشتی‌گیری كه به مسابقات جهانی می‌رود فقط به فكر این است كه مدال بگیرد. در دانمارك مدال برنز گرفتم ولی امسال دیگر برنز راضی‌ام نمی‌كند و دورخیزم برای طلای جهان است.

ملی‌پوش وزن ۷۴ كیلو در پاسخ به این مورد كه "برخی معتقدند مربیان تیم ملی باید در فاصله دو، سه تا مسابقات جهانی شما را به یك تورنمنت درجه یك اعزام می‌كردند،" گفت: در اردوها به سختی تمرین می‌كنیم و لای پر قو نخوابیده‌ایم. اردو هم كه دو سه روز تعطیل شد من به تنهایی در خانه كشتی مانده‌ام و تمرین می‌كنم. من كاری را می‌كنم كه مربیان تیم ملی بگویند و حتما آنها صلاح را در این دیده‌اند كه اخیرا در جایی كشتی نگیرم. البته در جایزه بزرگ گرجستان و جام جهانی به میدان رفتم كه در گرجستان اول شدم.

گودرزی در پایان گفت: در یك ماه آخر روی كشتی‌های دنیس چارگوش از روسیه، شمس الوارایف آذربایجانی و مراد گایداروف از بلاروس كار خواهم كرد تا با آمادگی كامل به مصاف آنها بروم.