کشتی گیر آزادکار وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان شب گذشته در رقابتهای کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان به مدال نقره این وزن دست یافت.

به گزارش ایلنا، حسین خانی که در اولین روز این رقابتها موفق شد حریفانی از لهستان، ازبکستان وقزاقستان را شکست دهد، در دیدار فینال مقابل اینو کنتف از قرقیزستان متوقف شد و این دیدار را در دو تایم و با نتایج سه بر صفر و یک بر صفر به حریف واگذار کرد.

بدین ترتیب نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم تیم کشتی آزاد کشورمان صاحب مدال نقره شد. ضمن اینکه هردو کلینچ در این مبارزه به رنگ دوبنده حریف قرقیزستانی در آمد که این مساله نشان از بدشانسی حسین خانی در این دیدار داشت.

همچنین رضا یزدانی ،نماینده وزن ۹۶ کیلوگرم کشورمان نیز با دو پیروزی مقابل کشتی گیرانی از فرانسه و لتونی در دیدارسوم و نیمه نهایی مقابل "دولت شابانبای" از قزاقستان به دلیل مصدومیت به مبارزه خود ادامه نداد و پنجم شد.

گویا از پای چپ یزدانی عکس رایولوژی تهیه شده که خوشبختانه علایم مصدومیت جدی دیده نمی شود، ولی وی برای تشخیص بهترپزشکان، نیاز به آزمایشات ام آر آی دارد تا در مورد وضعیت وی اعلام نظر شود.

گفتنی است تیم ایران در وزن ۵۵ کیلوگرم نماینده ای نداشت.

بر این اساس مسعود اسماعیل پور، علیرضا قاسمی و احسان لشکری کشتی گیران اوزان ۶۰، ۷۴ و ۸۴ کیلوگرم کشورمان از صبح امروز به به مصاف حریفان خود می روند که البته تیم ایران در وزن ۱۲۰ کیلوگرم نیز نماینده ای ندارد.