مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی گفت: شانس قهرمان شدن تیمی که قرار است به رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا اعزام شود، بالاست.

تورج مهری اظهار داشت: تلفیقی از بهترین فرنگی کاران جوان و باتجربه به این مسابقات اعزام می شوند و به احتمال زیاد قهرمانی را برای تیم ایران به ارمغان خواهند آورد.

مهری در ادامه خاطر نشان ساخت: البته قهرمانی یا عدم قهرمانی در این مسابقات چندان اهمیتی ندارد، زیرا هدف تیم ملی مسابقات جهانی مسکو و از همه مهمتر بازی های آسیایی گوانگجو است و کشتی گیران در این مسابقات تنها محک خواهند خورد تا شناختشان نسبت به کشتی گیران دیگر کشورها افزایش یابد.

وی از سه کشو کره جنوبی، ازبکستان و هند به عنوان رقبای اصلی تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا نام برد که قرار است طی روزهای ۲۵ و۲۶ فروردین ماه در شهر دهلی نو هند برگزار شود.

مهری به حضور دو فرنگی کار کرمانشاهی در ترکیب تیم اعزامی به مسابقات آسیایی اشاره کرد و گفت: بابک و محمد قربانی به مرور در وزن‌های جدید جا افتاده اند و هر دو در مسابقات کشوری، انتخابی تیم ملی و جام یادگار امام خوب کشتی گرفتند و با انگیزه بالا برای کسب مدال طلا به این مسابقات می روند.

وی در خاتمه یا آور شد: در هر وزن ۳ تا ۴ فرنگی کار مدعی ساخته شده است و با چنین شرایطی سال خوبی را در صورت دور بودن از حواشی برای کشتی فرنگی کشور پیش بینی می کنم.