ملی پوش گیلانی كشتی آزاد گفت: با تمرینات ویژه ای كه امسال در دستور كار قرار داده‌ام در صدد كسب نخستین مدال طلای رقابت‌های جهانی هستم.

فردین معصومی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: درتعطیلات نوروز دور از خانواده به تمرینات سخت پرداختم تا با حفظ آمادگی بتوانم در میادین پیش روی برای ایران اسلامی افتخارآفرین شوم، بدون شك امسال با بهره گیری از تجربیات سالیان اخیر تلاش بیشتری برای كسب مدال خواهم داشت.

معصومی تصریح كرد: امسال رقابت‌های جهانی مسكو و بازی‌های آسیایی مهمترین رویدادهای كشتی آزاد ایران خواهند بود كه هدف اصلی‌ام كسب دو مدال طلا از هر دو تورنمنت است كه در صورت حفظ آمادگی فعلی و عدم بدشانسی رسیدن به آن دور از دسترس نیست.

ملی پوش گیلانی سنگین وزن كشتی آزاد گفت: كادر فنی تیم ملی در كنار ملی پوشان تلاش قابل تقدیری در رساندن كشتی گیران تمامی اوزان به فرم ایده آل داشته اند و در صورت كسب هر موفقیتی نباید از نقش این مربیان در مدال آوری كشتی ایران چشم پوشی كرد.

معصومی در پایان خاطرنشان كرد: میدان اصلی ام در سال ۸۹ رقابت‌های جهانی روسیه خواهد بود و حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در صورت صلاحدید كادرفنی صورت خواهد گرفت به هر ترتیب برای كشتی گرفتن در هر دو رویداد مشكلی ندارم و با تمام توان برای كسب افتخار تلاش می كنم.