جشنواره سراسری عكس تجلی عاشورا و فجر با بیش از ۱۰۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه ی این جشنواره مورد استقبال كم نظیر علاقه مندان و هنرمندان سراسر كشور قرار گرفت .

مهدی معصومی گرجی مدیر اجرایی این جشنواره ضمن بیان این خبر افزود : با وجود این كه برگزاری این مسابقه فقط به صورت الكترونیكی ، در سایت های مربوط به عكس و هنرهای تصویری و سایت حوزه هنری مازندران اعلام شد در حالی كه به پایان مهلت ارسال آثار حدود ۱۰ روز زمان باقی است این جشنواره با استقبال كم نظیر هنرمندان سراسر كشور رو به رو شده و بیش از ۱۰۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است . این جشنواره در سال های قبل به صورت استانی و منطقه ای برگزار شد و چهارمین دوره ی جشنواره امسال به صورت كشوری با مركزیت مازندران برگزار می شود .

وی در ادامه ضمن معرفی داوران جشنواره افزود : دواران جشنواره سراسری عكس تجلی عاشورا و فجر آقایان – مجتبی آقایی ، رسول اولیا زاده ، محمد علی غریقی ، كرم ملك مدنی و میر صفی اندیكلایی می باشند .

شایان ذكر است مهلت ارسال آثار تا ۱۵ اردیبهشت ماه و برپایی این جشنواره و اعلام نتایج خرداد ۸۹ خواهد بود . علاقه مندان می توانند آثارشان را تا تاریخ فوق به نشانی : ساری ، میدان امام ، بلوار دانشگاه ، حوزه هنری مازندران ، دبیرخانه جشنواره سراسری عكس تجلی عاشورا و فجر ارسال نمایند و جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۲۶۵۸۷۰ – ۲۲۶۲۴۳۸ پیش شماره ۰۱۵۱ تماس حاصل نمایند .

علیرضا پــاكبین