مربی تیم ملی كشتی آزاد گفت: برایمان فرقی نداشت كدام كشتی‌گیران در مسابقات انتخابی پیروز شوند.

محسن كاوه اظهار كرد: مسابقه انتخابی درون اردویی و تك كشتی شرایط خاص خود را دارند و هر كس بتواند خود را از لحاظ روحی بهتر حفظ كند موفق می‌شود. در این دو مسابقه اسماعیل پور و حسین خانی بهتر عمل كردند تا شانس حضورشان در آسیایی زیاد شود.

وی افزود: برای مربیان تیم ملی هم فرقی نمی‌كرد كدام كشتی‌گیران انتخاب شوند و جهانبخشیان به همراه آقاجانی در برنامه‌های ما خواهند بود.

وی در مورد شرایط تمرینی حسن رحیمی گفت: مسوولین ورزش نیروی زمینی خصوصا سرهنگ روزبهانی و كادرش مساعد بسیار خوبی داشته‌اند و با تیم ملی همكاری كرده‌اند كه جای تشكر دارد و قرار است به زودی رحیمی به تیم ملی ملحق شود.

وی در مورد دعوت نشدن برخی كشتی گیران به اردوهای تیم ملی گفت: اردوی تیم ملی جای نفرات با انگیزه و با هدف است و باید كشتی گیران برای بزرگی كردن تلاش كنند. اگر كشتی گیری را به اردو دعوت كنیم ولی انگیزه نداشته باشد و حركت رو به جلو از خود نشان ندهد، فرصت را به فرد دیگری می‌دهیم.

كاوه در پایان در مورد توقع از تیم اعزامی به مسابقات آسیایی هند گفت: این طور نیست كه اگر قهران آسیا شویم كشتی ایران بسیار خوب است و یا اگر دوم شویم خیلی بد هستیم. كادر فنی یك سری كشتی گیر جوان را به آسیایی هند اعزام می‌كند تا متوجه شود كه آیا در مسابقات بزرگ آتی هم می‌تواند روی این نفرات حساب كند یا نه. البته جوانهایی هم كه به آسیایی می‌روند، كشتی گیران بدی نیستد و انتظار خوب كشتی گرفتن را از آنها دادیم. همچنین چون این مسابقات قبل از بازی‌های آسیایی است، شاید برخی كشورها با نفرات اصلی خود بیایند و سطح مسابقات بالاتر از دوره‌های قبل باشد.