مربی تیم کشتی آزاد گفت: هدف اصلی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد موفقیت در دو رویداد المپیک ۲۰۱۲ لندن و بازیهای آسیایی گوانگژو است.

محسن کاوه با بیان این مطلب افزود: مرحله دوم اردوی تیم ملی کشتی آزاد به منظور حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از روز ۷ فروردین ماه در محل خانه کشتی تهران آغاز شده است.

وی ادامه داد: این اردو تا روز ۲۸ فروردین ماه دنبال می شود و هدف ما در این مرحله از اردو بالا بردن آمادگی عمومی کشتی گیران است. ضمن اینکه تا پیش از حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در هند یک مرحله اردوی ۲۱ روزه دیگر را نیز در برنامه داریم.

دارنده مدال نقره آسیا تصریح کرد: در این مرحله از اردو فشار تمرینات را افزایش داده ایم و در مراحل بعدی این فشار تمرینات را بیشتر می کنیم زیرا امسال هدف اصلی ما موفقیت در بازیهایی آسیایی گوانگژو است.

وی تاکید کرد: هنوز در مورد ترکیب تیم ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا تصمیم گیری نکرده ایم ولی مسلما با بهره گیری از چند چهره ای جوان راهی دهلی نو می شویم زیرا یکی از اهداف اصلی ما پشتوانه سازی است.

کاوه در پایان خاطرنشان کرد: کشتی برای موفقیت نیازمند نگاه و حمایت ویژه از طرف مسئولان است و اگر از کشتی ایران در میادین بزرگ انتظار کسب افتخار دوباره در بازیهایی آسیایی را داریم باید ورزش اول کشور را فراموش نکنیم.