سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان گفت: با مبارزاتی كه جوانان در تركیه داشتند، باید ترس همه كشتی‌گیران ایرانی از روس‌ها از بین رفته باشد.

مجید خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: در مسابقات جوانان جهان از مجموع پنج مبارزه‌ای كه با روس‌ها داشتیم برابر چهار تن از آنها به پیروزی رسیدیم. در واقع ترس همه ایرانی‌ها از كشتی‌گیران روس ریخته است. آرزو می‌كنم تیم بزرگسالان نیز روسیه كه اصلی‌ترین حریف ما را در دانمارك است را شكست دهند.

وی خاطرنشان ساخت: جوانان در تركیه موفق به كسب سه مدال طلا شدند، امیدوارم بزرگسالان نیز در مسابقات جهانی ۲۰۰۹ بتوانند سه مدال طلا به دست آورند. ایرانی‌ها توانایی‌های زیادی در كشتی دارند و این در حالی است كه امسال تیم بسیار خوب و باتجربه‌ای در اختیار داریم.

دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۰۲ تاكید كرد: چهار تن از نفرات اعزامی به دانمارك تجربه حضور در بازی‌های المپیك را دارند و سه نفر دیگر نیز بی‌تجربه نیستند و در ماه‌های اخیر نشان دادند جوانانی جویای نام هستند. آنها اگر خودشان را باور كنند مثل جوانان اعزامی به تركیه می‌توانند افتخارآفرین شوند. فدراسیون كشتی نیز امكانات خوبی را در اختیار این تیم قرار داده و حتی می‌توانیم قهرمان جهان شویم.