دارنده مدال نقره سنگین وزن رقابتهای جهانی با قاطعیت اعلام کرد: با توجه به برخی انتقادهای غیرکارشناسی و کورکورانه، فعلا قصد خداحافظی و ترک صحنه قهرمانی را ندارم.آزادکار وزن ۱۲۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا خاطر نشان ساخت: متاسفانه برخی از به ظاهر کارشناسان کشتی همواره سعی دارند با استناد به برخی دلایل نخ نمای ورزش، زمینه خروج من از میادین ملی و معتبر را فراهم آورند که این اقدامات از همان روزهای پایانی رقابتهای جهانی دانمارک آغاز شد.وی ادامه داد: به جرات می گویم که این انتقادات بی اساس نه تنها مرا در ادامه راه قهرمانی دلسرد نکرده، بلکه باعث شده تا با انگیزه و تلاش بیشتری به تمرین و آماده سازی بپردازم. به طوریکه از همان شهر هرنینگ دانمارک محل برگزاری رقابتهای جهانی تمرینات جدی خود را آغاز کردم.

معصومی افزود: هرگاه در مسابقات انتخابی یا هر میدان دیگری مشاهده کنم کشتی گیرانی بهتر از من حضور دارند، بدون شک دوبنده تیم ملی را به آنان تقدیم کرده و نظاره گر تلاش آنان خواهم بود.

این آزادکار گیلانی در پایان به رقابتهای لیگ برتر اشاره کرد و گفت: فعلا عضو تیم گراد تهران هستم و با دوبنده این باشگاه در لیگ کشتی خواهم گرفت، ولی اگر باشگاه تمایلی برای حفظ من نداشته باشد باید به پیشنهاد دیگر تیم ها فکر کنم.