داوود سلیم‌آبادی، رییس هیات کشتی استان مرکزی با اعلام این خبر افزود: در یک‌ماه اخیر نوجوانان آزادکار استان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند که امیدواریم در مسابقات اصفهان شاهد کشتی‌های خوب آنها باشیم.

وی در پیش بینی از نتایج احتمالی کشتی‌گیران استان اظهار کرد: در رده‌های سنی پایه پیش‌بینی خیلی سخت است اما، در سبک وزن شانس کسب دو مدال را داریم.

سلیم‌آبادی با بیان اینکه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور روزهای۵ و ۶ آذر ماه سال‌جاری در قم برگزار می‌شود، تصریح کرد: در رده‌های سنی پایه در چند سال اخیر حرکت‌های خوبی در استان آغاز شده است که در آینده شاهد نتایج مثبت آن در کشتی استان خواهیم بود.

رییس هیات کشتی استان مرکزی دوبرابر شدن مسابقات رده سنی نوجوانان در سطح کشور را در ارتقای این رشته موثر دانست و گفت: اینکه در طی سال چند مسابقه در رده نوجوانان در کشور برگزار شود خوب است اما، باید اعتبارات آن هم تامین شود و به هیات‌ها برای برگزاری مسابقات انتخابی کمک شود.

رقابت های كشتی آزاد قهرمانی نوجوانان ایران پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود و نوجوانان برتر كشور در ۱۰ وزن با یكدیگر به رقابت می‌پردازند.