دارنده‌ی مدال های طلا و نقره جوانان جهان و برنز بزرگسالان آسیا اظهار كرد: ملی‌پوش بودن هم برای من دردسر شده است. من كشتی‌گیر تهران هستیم و باید برای تیم تهران كشتی بگیرم اما چون نفت دو ملی‌پوش خود را گرفته این اجازه را نمی‌دهند و تیم‌های دیگر هم می‌خواهند با مبلغی به مراتب كمتر از آن چیزی كه سایر ملی‌پوشان می‌گیرند، برایشان كشتی بگیرم.

وی ادامه داد: من نمی‌توانم به خاطر ۱۵ میلیون تومان برای یك تیم هر هفته در ۵۵ كیلو كشتی بگیرم و خودم را نابود كنم. درست است كه حتی یك میلیون تومان هم برای من یك میلیون است اما نمی‌خواهم به خاطر مقداری پول كشتی‌ام فنا شود و تیم‌ ملی را از دست بدهم، چون هدف من مدال جهانی است.

عضو تیم ملی در مسابقات جهانی دانمارك همچنین گفت: متاسفانه رفتارها خوب نیست و هیچ توجهی به كشتی‌گیران ملی نمی‌شود كه بخواهیم با فكر راحت در خدمت تیم ملی كشورمان باشیم. هنوز ۲ یا ۳ سكه قهرمانی و نایب قهرمانی جوانان جهان را به من نداده‌اند، هر چند كه آن هم هیچ جای زندگی من را پر نمی‌كند.

رحیمی افزود: در همین كشورهای همسایه مانند آذربایجان یا تركیه با كشتی‌گیران قهرمانشان طور دیگری برخورد می‌شود. جبرئیل حسن اف قهرمان جوانان جهان از آذربایجان دوستم است. به او پس از كسب طلای جوانان جهان خانه و ماشین داده‌اند تا با فكر راحت به كشتی ادامه دهد اما وقتی از من سوال می‌كند كه به تو چه داده‌اند، خجالت ‌كشیدم. فكر كردن به این مسائل من را آزار می‌دهد.

ملی‌پوش كشتی آزاد ایران در پایان گفت: امیدوارم شرایطی حاصل شود تا در لیگ برای نفت تهران كشتی بگیرم تا بتوانم مقداری از مشكلات مالی‌ام را حل كنم. نباید شرایط طوری باشد كه در اول راه قهرمانی از كشتی زده شوم و به دست و پنجه نرم كردن با مشكلات بپردازم.