دارنده‌ی مدال نقره جوانان جهان گفت: رقابت‌های جام سركسیان ارمنستان باعث شد تا دوباره د فضای كشتی قرار بگیرم.سعید داداش‌پور كشتی‌گیر آزادكار وزن ۶۶ كیلوگرم با بیان این مطلب افزود: رقابت‌های جام سركسیان ارمنستان اولین تورنمنتی بود كه پس از چند ماه در آن حضور یافتم.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها در كشتی مقابل حریف روس با ناداوری مسلم شكست خوردم ولی قصد توجیه كردن این موضوع را ندارم، دوری چند ماهه من از میادین كشتی باعث شده بود كه جسارتم را از دست بدهم اما بازگشت دوباره به میادین مرا به دنیای كشتی بازگرداند.

داداش‌پور تصریح كرد: در حال حاضر تمرینات كشتی خود را به خوبی پیگیری می‌كنم و تمرینات دو میدانی و كشتی را در برنامه دارم و خوشبختانه در شرایط بسیار خوبی قرار دارم.

وی تأكید كرد: اولین برنامه‌ام حضور در رقابت‌های لیگ برتر كشتی است كه امیدوارم این مسابقات میدان خوبی برای من باشد تا بتوانم برای حضور در مسابقات مهم آینده آماده شده و در خدمت تیم ملی باشم.

وی در پایان خاطرنشان كرد: با توجه به اینكه امسال صدرا در لیگ كشتی شركت نمی‌كند امسال با یكی از تیم‌های نفت تهران یا گاز مازندران در لیگ حضور خواهم داشت.