لقمان رضایی با بیان این مطلب افزود: با مساعدت علیرضا دهقان نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی امسال در رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی شرکت می کنیم اما برای اینکه بتوانیم کشتی گیران سرشناس و طراز اول را جذب کنیم مسئولان تیم در حال مذاکره با استاندار خوزستان و برخی از شرکت های محلی استان هستند تا در صورت فراهم شدن شرایط یک تیم قدرتمند در رقابتها داشته باشیم.

وی ادامه داد: ایذه یکی از مناطق کشتی فرنگی خیز در کشور است که استعدادهایی خوبی در این منطقه حضور دارند. حضور ما در لیگ می تواند به شناسایی بیشتر این نفرات شاخص در این منطقه کمک کند.

رضایی تصریح کرد: برخی کشتی گیران شاخص نظیر اسدپور، حاتمی و کبیری تیم ما راهمراهی می کنند و ما تیم دست و پا بسته ای در این رقابتها نبوده و نیستیم.

رضایی اظهار داشت: رضا اسدپور مدال آور رقابتهای جوانان جهان یک سال بدلیل مشکلات مالی و تحصیلی از کشتی دور بود اما دوباره به کشتی بازگشته و اما این بار در یک وزن بالاتر و در وزن ۵۵ کیلوگرم کشتی می گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری رقابتهای لیگ برتر کشتی علاوه برکمک مالی به کشتی گیران می تواند میدان خوبی برای جوانها و آیندگان کشتی کشور باشد.