فیروز كریمی سرمربی صبای قم پس از شكست تیمش مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: طرح های زیادی برای این بازی داشتیم كه به ۲ دلیل برنامه های ما اجرا نشد. اول كم كاری بازیكنان در اجرای طرح ها بود و دوم ورزش باد! به جز تولیا همه بد كار كردند و ضعیف بودند. تعویضی های ما هم بد كار كردند و جواب ندادند.

جدا از توانمندی حریف اكثر بازیكنان ما كیفیت همیشگی را نداشتند. وی ادامه می دهد: دلمان می خواست در این بازی نتیجه بگیریم اما كتمان نمی كنیم كه تمام توانمان را روی جام حذفی گذاشته ایم چون رسیدن به قهرمانی در جام حذفی هموارتر از آسیا است اما ما تا آخرین لحظه در آسیا رقابت كردیم هر چند كه پتانسیل ما همین بود. سرمربی صبای قم در مورد اظهارات محمد مایلی كهن و ۷ نفر شاهدی كه دارد گفت: من تا پایان كار این مسأله را پیگیری خواهم كرد. آن ۷ نفر را نمی دانم چه كسانی هستند اما پیگیر هستم و فردا همین آقا ۴ نفر را واسطه می كند تا آشتی كنیم اما من چه خلاف كرده باشم چه نباشم تا آخر پای این قضیه می ایستم.

آن ۷ نفر هر كسی كه باشند راه رسوا كردن آنها را بلد هستم. كریمی در پایان گفت: در طول ۲۱ سال مربیگری با ۱۰۰۰ تا بازیكن سركار داشته ام، این ۷ نفر را یا اخراجشان كرده ام، یا انتخاب نكرده ام یا به درد من نمی خوردند. مایلی كهن فكر لوث كردن باخت هایش بود چون تفكرات فنی اش جواب نداد و به نظر من خیلی هوشمندانه عمل كرد تا افكار عمومی را از باخت ۴ بر ۲ مقابل ما دور كند و به همین دلیل شروع كرد به پرداختن به این مسائل، یك روز با علی دایی، روز دیگر با قلعه نویی، یك روز بعد با قطبی و بعدش هم كه آن بحث های جانبی را راه انداخت اما وقتی كه هیچكس را پیدا نكرد گیر داد به خانم رایس و اوباما و تازگی هم گیر داده به صبای قم اما صبا در طول فصل همواره شایستگی هایش را نشان داده است.