مرضیه برومند را با فیلم‌ها و مجموعه‌های طنزش می‌شناسیم. او به هر حال آنقدر شناخته شده است كه هر كارش مخاطب بسیاری را به خود جلب كند.او این بار یك مجموعه تازه آماده پخش كرده كه قرار است از امشب به آنتن پخش شبكه یك سیما سپرده شود.

«همه فرزندان من» نام این مجموعه است و در آن بازیگرانی چون مهرانه مهین‌ترابی، آزیتا لاچینی، علیرضا خمسه، فریده دریامج، سوسن مقصودلو، سهیلا رضوی، نادیا دلدارگلچین، سحر جعفری‌جوزانی، محسن قاضی‌مرادی، رامین ناصرنصیر و امیرحسین صدیق در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مجموعه تازه برومند مانند ساخته‌‌های پیشین این كارگردان حال و هوای خانوادگی دارد. این مجموعه داستان یك استاد دانشگاه به نام پوراندخت را روایت می‌كند كه معتمد و حلال مشكلات مردم است و در محل زندگی خود مدام با ماجراهای مختلفی روبه‌رو می‌شود.

در این سریال مخاطب در هر قسمت، مواجهه پوراندخت با یكی از خواهران، برادران و دوستان و بچه‌هایشان را می‌بیند و هر بار اتفاقی تازه می‌‌افتد. داستان‌های مجموعه همه فرزندان من را راضیه برومند با همكاری گیتی مرتضوی، آزاده پورمختار و نادره سادات‌سركی نوشته و مسعود فروتن هم كارگردانی تلویزیونی آن را به عهده داشته است.

در ساخت این مجموعه تلویزیونی مهدی مستوفی و امیر احمد‌پور (تصویربردار)‌، كاوه شاه‌محمدلو (طراح نور)‌، مرتضی پورنجات (عكاس)‌ ، حسن زرفام و فرهاد امامی (صدابردار)‌ و میترا حامد (طراح صحنه و لباس) همكاری كرده‌اند.

این سریال امشب ساعت ۳۰/۲۰ از شبكه یك سیما پخش می‌شود.