موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند با همکاری موثر کنسرواتوار موسیقی تهران در چهار گرایش ساز ایرانی، ساز جهانی، آواز ایرانی و آواز جهانی دانشجوی علمی کاربردی می پذیرد.

به گفته دکتر بهزاد معافی رئیس کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند :از مهمترین مشخصه های دوره های موسیقی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند، تاکید بر رسالت واقعی دوره های علمی کاربردی است که از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی برنامه ریزی شده است. در این برنامه ریزی ها دروس کارافرینی و کارآموزی از جایگاه ویژه ای برخوردار است که خوشبختانه این مهم از اولویت های آموزشی و از ارکان استراتژی آموزش در کنسرواتوار تهران نیز بوده است.

دکتر بهزاد معافی در ادامه می افزاید : در استراتژی جدید آموزش بهره مندی از استادان شاخص و چهره های ماندگار موسیقی کشور و نیز فارغ التحصیلان کنسرواتوار تهران جهت پربار کردن دوره های فوق ، جایگاه ویژه ای خواهد داشت ضمن آنکه تجربه و فضای آموزشی و امکانات منحصر به فرد کنسرواتوار تهران پشتوانه دوره های موسیقی این مرکز خواهد بود.

لازم به ذکر است که بر اساس تحقیق به عمل آمده از فارغ التحصیلان دوره های علمی کاربردی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند میزان جذب آنان در بازار کار و در مواردی ایجاد شغل در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند علاوه بر دوره های پودمانی موسیقی در دوره های مدیریت کسب و کار، بازریابی، مترجمی اسناد و مدارک و مترجمی نوار وفیلم نیز دانشجو می پذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۲۴۰۵۰ و یا ۸۸۳۱۶۱۹۲ تماس حاصل نمائید.

روابط عمومی کنسرواتوار تهران موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند