نایب قهرمان مسابقات كشتی المپیك ۲۰۰۴ آتن گفت: قهرمانی در جام جهانی برای ما پیروزی محسوب می شد؛ اما در ایران و با وجود حمایت تماشاگران، انتظارات برآورده نشد.

علیرضا رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: اگر در جام جهانی قهرمان می شدیم به نوعی برای ما پیروزی محسوب می شد؛ اما در ایران و با وجودی كه حمایت تماشاگران را داشتیم نتوانستیم انتظارات را برآورده كنیم. فقط این كه چند جوان توانستند خود را نشان دهند، خوب بود.

وی تاكید كرد: تیم ایران از كشتی گیران جوانی استفاده كرد كه می توانند رفته رفته جایگزین نفرات شاخص شوند. درست است كه روس ها با تیم اول خود به ایران نیامده بودند؛ اما باز هم نفرات خوبی در اختیار داشتند. تیم ما برابر روسیه مبارزه قابل قبولی ارائه كرد؛ اما مقابل آذربایجانی ها اشتباه تاكتیكی داشتیم. می شد برابر این تیم كشتی بهتری ارائه كرد.

دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۰۳، سعید ابراهیمی را ستاره جام جهانی دانست و گفت: ابراهیمی كشتی های خوبی گرفت. او اگر همین روند را ادامه دهد در مسابقات جهانی نیز موفق عمل خواهد كرد.

نایب قهرمان المپیك ۲۰۰۴ آتن در مورد اشتباه فردین معصومی در مصاف با كشتی گیر آذربایجانی خاطر نشان ساخت: به عقیده من می شد در ۲ مبارزه كوبا و گرجستان از محمدرضا آذرشكیب به جای معصومی استفاده كرد. اشتباه بخشی از مسابقه است و در مبارزه پیش می آید؛ اما با تجاربی كه معصومی دارد نباید مرتكب چنین اشتباهی می شد.

وی تصریح كرد: به كشتی گیران و كادر فنی تیم خسته نباشید می گویم. آنها در این مسابقات بد عمل نكردند؛ اما در مسائل داوری ضعیف بودیم. سرپرستان توان لازم را برای دفاع از حق كشتی گیران نداشتند. این مسئله خصوصا در مبارزه رضا یزدانی دیده شد. به هر حال برای تیم ملی كشتی آزاد آرزوی موفقیت می كنم و امیدوارم مجموعه این تلاش ها، به افتخار آفرینی در مسابقات جهانی دانمارك منجر شود.