دارنده مدال برنز سنگین وزن كشتی جهان گفت: انگیزه و فعل خواستن اردونشینان در آستانه مسابقات جهانی ۲۰۰۹ دانمارك، مثال‌زدنی است.

فردین معصومی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: كادر فنی تیم ملی، خیلی خوب تیم را آماده كرده‌اند. همه نفرات حاضر در اردو، انگیزه بالایی دارند و مهم این است كه این انگیزه را تا آخر حفظ كنند. تیم ما در تورنمنت باكو، كشتی‌های خوبی گرفت و این امیدوار‌كننده است.

وی در مورد وضعیت خودش نیز تصریح كرد: در اردوی قبلی، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. وضعیت همه خیلی خوب شده، من هم چنین شرایطی دارم.

معصومی كه در هفته های آینده در جام زیلكوفسكی لهستان روی تشك خواهد رفت با اشاره به كسب ۲ مدال طلا و یك برنز از این تورنمنت بین المللی، افزود: سه سال متوالی در این جام كشتی گرفته‌ام. كسب مدال در این رقابت‌ها، اهمیت زیادی ندارد. ما برای كسب آمادگی بیشتر و شناخت نقاط ضعف و قوت خود و حریفان‌مان به لهستان می‌رویم.

ملی‌پوش وزن ۱۲۰ كیلوی ایران در بازی‌های المپیك ۲۰۰۸ چین در مورد این كه گفته می‌شود كشتی‌گیران ایران امسال كار راحت‌تری برای كسب مدال در دانمارك دارند، تاكید كرد: نمی‌شود گفت كار ما نسبت به سال‌های دیگر ساده‌تر است چون كشتی ورزش بی ركوردی است. در هر زمان، اگر تلاش كنیم و تمرین خوبی داشته باشیم، می‌توانیم مدال بگیریم.