نایب قهرمان مسابقه های کشتی آزاد بازیهای المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا گفت: مسوولان کشتی برای این که بتوانند برنامه های ساختاری و اصلاحی خودشان را اجرا کنند، به زمان نیاز دارند.

"عباس جدیدی" تاکید کرد: برای این که، یک مدیر بتواند برنامه های خودش را به فعل برساند، باید برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشد.

وی ادامه داد: مسوولان کشتی کشورهای دیگر برای موفقیت در بازیهای المپیک در یک مقطع زمانی ۴ ساله، برنامه های فنی و مدیریتی خودشان را اجرا می کنند.

قهرمان مسابقه های جهانی سال ۱۹۹۸ در تهران گفت: بعد از بازیهای المپیک ۲۰۰۸ پکن، مسوولان کشتی با تغییر روشی که در مدیریت خود دادند، به نوعی خواست و میل اهالی کشتی را اجابت کردند.

وی تاکید کرد: حضور مربیان جوان و تحصیل کرده در تیم ملی کشتی آزاد ایران نشان داد که مسوولان کشتی قصد دارند، به جوانان و خواست اهالی کشتی احترام بگذارند.

دارنده مدال برنز جهان گفت: کشتی برای موفقیت، به هم دلی و وفاق اهالی خودش نیاز دارد. اکنون وقت انتقاد به پایان رسیده و همه باید از مسوولان کشتی و کادر فنی تیم ملی به خوبی حمایت کنند.

جدیدی گفت: همه باید برای یک نفر با هم بسیج شوند. حالا که فدراسیون کشتی با تبعیت از خواست اهالی آن تغییرات سازنده ای را در تیم های ملی ایجاد کرده، مطلوب است که ما هم از برنامه های آنها حمایت کنیم.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: کشتی ایران در کنار کشورهای روسیه و آمریکا، همیشه جزو بهترین های جهان بوده است و می توان با کمی برنامه ریزی و حمایت، دوباره بر بام جهان ایستاد.