مربی تیم ملی كشتی فرنگی گفت: با برگزاری لیگ فرنگی مخالفتی نداریم و تنها خواستار هماهنگی بیشتر برنامه های ملی و مسابقات لیگ هستیم.

ناصر نوربخش اظهار داشت: در لیگ دخالتی نخواهیم داشت. نه به كشتی گیری توصیه كرده ایم در این رقابت ها كشتی نگیرد و نه این كه مانعی برای آنها قائل شده ایم. لیگ نیز بحثی جداگانه از تیم ملی است كه مخالفتی با آن نداریم.

وی تاكید كرد: البته این طور كه خبر می رسد تیم ها برای شركت در لیگ اعلام آمادگی كرده اند؛ ولی هنوز فهرست تیم ها تكمیل نشده است.

مربی شهریاری كشتی فرنگی خاطر نشان ساخت: با آن بخشی از لیگ كه برای كشتی فرنگی مفید است، موافق هستیم. تنها صحبت ما این است كه وقتی به ملی پوشان احتیاج داریم مسابقات به تعویق بیفتد و بتوانیم فرنگی كاران را در اختیار داشته باشیم. فقط می خواهیم تداخلی در كار ایجاد نشود. سازمان لیگ می تواند با درایت از ایجاد تداخل جلوگیری كند.

نوربخش در مورد اردوهای آماده سازی تیم ملی پیش از اعزام به جام وهبی امره تصریح كرد: شرایط خوب شده است و رفته رفته نفرات به آمادگی مطلوب می رسند. هدف ما كوتاه مدت نیست. در ۲ سال اخیر عده ای از فرنگی كاران فراموش شده بودند و با برپایی اردوها به آنها شوك وارد شد.