سرمربی تیم كشتی گاز مازندران گفت: پیش از این فكر می كردیم فقط سالن های كشتی مازندران مملو از تماشاگر می شود؛‌ اما همدانی ها تصور ما را تغییر دادند.

اسماعیل دنگسركی اظهار داشت: پیش از صحبت كردن در مورد دیدار زیبا و جذاب ۲ تیم صنایع و معادن و گاز باید به حضور پرتعداد تماشاگران همدانی در سالن ابن سینا اشاره كنم. ما همیشه فكر می كردیم برای مسابقات حساس، فقط سالن های مازندران مملو از تماشاگر می شود؛‌ اما این بار در همدان دیدیم كه كشتی در این استان هم جریان دارد و آنها همیشه دوستدار این رشته هستند.

وی تاكید كرد: مورد دیگری كه باید به آن اشاره كنم این بود كه همدانی ها با توجه به نتایج قبلی، بخت چندانی برای صعود نداشت با این حال، روحیه آنها قابل تحسین بود و انگیزه خوبی برای كسب پیروزی داشتند.

مربی تیم ملی كشتی خاطر نشان ساخت: تا مبارزه ۷۴ كیلو، ما سه بر یك از تیم صنایع و معادن همدان عقب بودیم و این اتفاق در مبارزه با تیم راه آهن نیز رخ داده بود كه ناكامی ما تا پایان مبارزه حفظ شد؛ اما این بار كشتی گیران مان غیرت كردند و شرایط خوبی میزبانی باعث شد بتوانیم هر سه كشتی باقی مانده را با پیروزی پشت سر بگذاریم. این در حالی بود كه هر باختی می توانست كار تیم ما را تمام كند.

دنگسركی تصریح كرد: رضا یزدانی با ۹۰ كیلو وزن در حالی كه نزدیك به ۱۴ كیلو از جعفر دلیری سبك تر بود این كشتی گیر را شكست داد. اشكان ازلی فر نیز در یك مبارزه خوب از سد رستم آقایف گذشت و در مبارزه ای كه نتیجه آن برای تیم ما اهمیت فوق العاده ای داشت، آبروی تیم گاز را خرید.

وی در مورد شكست مسعود واحدی برابر پیمان محمدی گفت: واحدی با وجود شكست ضربه فنی آلن دودایف در هفته گذشته، مغلوب محمدی شد و این نشان می دهد گارد كشتی او به واحدی نمی خورد. البته باید این نكته را نیز اعلام كنم كه همان نقش تماشاگران و جو سالن كه در مازندران باعث شد واحدی خیلی سریع دودایف را ضربه فنی كند این بار در همدان به سود حریفش تمام شد.