نفت تهران با پیروزی مقابل صدرای زیرآب به صعود امیدوار شد. در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد، در گروه A، نفت تهران با درخشش حسن رحیمی، مهدی تقوی، ایمان محمدیان، احسان لشگری و گئورگی گوگشلیدزه پنج بر دو از صدرای زیرآب گذشت تا به صعود از گروه خود امیدوار بماند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم در حالی که همگان انتظار کشتی حسن رحیمی مقابل عباس دباغی را داشتند، علی گلی به جای دباغی برای صدرا کشتی گرفت که سه بر صفر مغلوب رحیمی شد.

در وزن ۶۶ کیلو فینال جام تختی تکرار شد که مهدی تقوی از نفت شش بر صفر سعید داداش پور را شکست داد. تقوی در تایم دوم در حالی که یک بر صفر عقب بود با اجرای فن سالتو از پشت فن پنج امتیازی به داداش پور زد تا به برتری برسد.

در ۸۴ کیلو نیز احسان لشگری با پیروزی چهار بر صفر مقابل وادیم لالی اف از ارمنستان خیال نفت را از بابت پیروزی راحت کرد.

همچنین در ۹۶ کیلو گئورگی گوگشلیدزه با ضربه فنی از سد کمیل قاسمی از صدرا گذشت و در کشتی ۱۲۰ کیلو که برای هر دو کشتی گیر روسی حیثیتی بود، دیوید موسل بز در سه تایم پنج بر یک الکسی شیماروف از نفت را برد.

در دیگر مسابقه این گروه گراد تهران هفت بر صفر آزادگان بابل را مغلوب کرد تا با شش پیروزی متوالی و بدون شکست صدرنشین باشد.

اما در گروه B، صنایع و معادن همدان در خانه نتوانست از پس گاز مازندران برآید و چهار بر سه شکست خورد. در حالی که همدانی ها تا وزن ۷۴ کیلو سه بر یک پیش بودند نتوانستند توسط حمید کمروند و جعفر دلیری به برد برسند و رستم آقایف آذربایجانی هم در مسابقه سرنوشت ساز ۱۲۰ كیلو پنج بر صفر به اشكان ازلی فر باخت تا نشان دهد نسبت به دیگر ۱۲۰ کیلویی های تیم صنایع هم برتری ندارد و خرید خوبی نبوده است. با این شکست شانس تیم همدان برای صعود بسیار کم شد و تنها چیزی شبیه معجزه می تواند آنها را به نیمه نهایی برساند. برتری میثم مصطفی جوكار مقابل حسن طهماسبی از دیگر نتایج قابل توجه این دیدار بود.

در دیگر مسابقات این گروه نیز راه آهن خراسان شش بر یک KSB كلاردشت را شکست داد و نیروی زمینی ارتش در ساری چهار بر سه مقابل موسسه عسگری محمدیان به برتری رسید. نتایج انفرادی دیدارهای انجام شده در هفته هشتم به ترتیب زیر است:

● گروه A

▪ نفت تهران ۵ - صدرای زیرآب ۲

۵۵ کیلوگرم: حسن رحیمی ۳ - علی گلی گرمستانی ۰

۶۰ کیلوگرم: محسن آقاجانی ۲ - عباس گلی گرمستانی ۲(برنده) (۰-۱، ۲-۰، ۰-۱)

۶۶ کیلوگرم: مهدی تقوی ۶ - سعید داداش پور ۱

۷۴ کیلوگرم: ایمان محمدیان ۵ - مرتضی رحمت زاده ۰

۸۴ کیلوگرم: احسان لشگری ۴ - وادیم لالی اف ۰

۹۶ کیلوگرم: گئورگی گوگشلیدزه با ضربه فنی از سد کمیل قاسمی گذشت.

۱۲۰ کیلوگرم: الکسی شیماروف ۱ - دیوید موسل بز ۵

▪ گراد تهران۷ - آزادگان بابل صفر

۵۵ کیلوگرم: محمد رضایی ۷ - مهران رضا زاده ۲

۶۰ کیلوگرم: جلیل لشنی ۳ - مهدی قربان نژاد ۱

۶۶ کیلوگرم: آرش ربیعی ۱۱ - حسن ذبیحی ۶

۷۴ کیلوگرم: نصرالله فدایی ۸ - همت محمدنژاد ۰

۸۴ کیلوگرم: علی رجب زاده ۲ - جلال زمان ۱

۹۶ کیلوگرم: رسول پیر محمدی ۸ - شعبانعلی غفاری ۰

۱۲۰ کیلوگرم: محمدرضا آذرشکیب ۷ - سید رضا موسوی ۰

● گروه B

▪ صنایع همدان ۳ – گاز مازندران ۴

۵۵ کیلوگرم: سهراب آتالای ۶ – یاسر خالپور ۳

۶۰ کیلوگرم: عباس بیگلربیگی ۲ – مسعود اسماعیل پور ۴

۶۶ کیلوگرم: پیمان محمدی ۳ – مسعود واحدی ۰

۷۴ کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار ۳(برنده) – حسن طهماسبی ۵(۰-۴، ۲-۱، ۱-۰)

۸۴ کیلوگرم: حمیدرضا کمروند ۲ – مهدی حاجی زاده ۷

۹۶ کیلوگرم: جعفر دلیری ۰ – رضا یزدانی ۵

۱۲۰ کیلوگرم: رستم آقایف ۰ – اشکان ازلی فر ۵

▪ راه آهن خراسان ۶ – کلاردشت ۱

۵۵ کیلوگرم: مهرداد حدادی ۱۳ – جواد داداشی ۲

۶۰ کیلوگرم: علی خالق زاده ۴ – محسن پورصادق ۲

۶۶ کیلوگرم: رضا رجب زاده ۷ – احد باباپور ۲

۷۴ کیلوگرم: جعفر قاسمی ۶ – فردوس خزائی ۰

۸۴ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۶ – سعید براری ۰

۹۶ کیلوگرم: وحید درامی مقدم ۰ – رسول توکلی ۴

۱۲۰ کیلوگرم: ناصر دلیر معین ۵ – نقی توکلی ۰

▪ موسسه عسگری محمدیان ۳ – نیروی زمینی ارتش ۴

۵۵ کیلوگرم: مهدی الماسی ۰ – حسن مراد قلی ۱۲

۶۰ کیلوگرم: روح الله حسینی ۶ – عارف علیزاده ۴

۶۶ کیلوگرم: پیمان بابایی ۲ – سبحان محمدزاده ۷

۷۴ کیلوگرم: حمزه قزیشی ۳ – مصطفی یونسی ۴

۸۴ کیلوگرم: پرویز رود پشتی ۶(برنده) – علیرضا امیری ۶ (۳-۲، ۰-۴، ۳-۰)

۹۶ کیلوگرم: میثم قنبری ۵ – محمد حسین زاده ۶

۱۲۰ کیلوگرم: باقر شمس ناتری ۲ (برنده) – هادی گورکانی ۳(۰-۳، ۱-۰، ۱-۰)