سرپرست جدید هیات كشتی استان خراسان رضوی گفت: وقتی تفاهم بین قهرمانان و پیشكسوتان كشتی استان ایجاد شد، این رشته را به اهل آن می سپارم.

جواد فخار در خصوص مسئولیت جدیدی كه برعهده گرفته است، اظهار داشت: انتظاراتی كه وجود داشت توسط گروه قبلی برآورده نشد و قهرمانان و پیشكسوتان با هم مشكلاتی داشتند. به همین دلیل با توجه به دوستی با یزدانی خرم، قرار شد برای مدتی كار را برعهده بگیرم و وقتی شرایط مساعد شد، این رشته را به اهلش بسپارم.

سرمربی سابق تیم ملی والیبال جوانان در پاسخ به این سوال كه آیا از اهالی كشتی خراسان رضوی فردی برای جایگزینی عباس خلقی وجود نداشت، تاكید كرد: در كشتی استان باند و گروه هایی ایجاد شده بود و چند دستگی دیده می شد. اغلب افراد عضو یك گروه بودند و برخی دیگر با حضور آنها در هیات مخالفت می كردند. به همین دلیل من با بی طرفی كامل كارم را آغاز و تا پیش از برگزاری مجمع انتخابات كار خواهم كرد.

وی افزود: اگر توانستم در هیات مثمرثمر باشم و خواست اهالی كشتی بنا بر ماندن بود، شاید در انتخابات نیز شركت كنم كه البته فعلا تصمیمی برای ادامه كار ندارم. باید تلاش كنیم نارضایتی ها و دشمنی ها را از بین ببریم.

فخار در مورد جواد رائینی نایب رئیس هیات كشتی استان گفت: فعلا غیر از خودم،‌ هیچ فرد دیگری مسئولیت ندارد. تصمیمی نیز برای اضافه كردن كسی به هیات كشتی ندارم. من مدیر فرهنگی بوده‌ام به همین دلیل می خواهم كار فرهنگی در كشتی استان انجام دهم. بزرگان كشتی ما پهلوان هستند؛ ولی گاهی اوقات یادشان می رود كه باید گذشت داشته و اشتباهات دیگران را فراموش كنند.

سرپرست سابق تیم های بزرگسالان والیبال خراسان رضوی، با تاكید بر اطلاعاتش در مورد وضعیت كشتی استان تصریح كرد: در جریان تمام مسائل هستم. تیم راه آهن خود را برای حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر آماده می كند. از پنج بهمن اردوی نوجوانان زیر نظر قدیر نخودچی در مشهد آغاز می شود. باقی كارها را نیز طبق برنامه انجام خواهیم داد.

جواد فخار خاطر نشان ساخت: رشته اصلی من والیبال است و سررشته ای از كشتی ندارم. با این حال به عنوان یك علاقمند،‌ از زمانی كه خلقی مسئولیت را بر عهده گرفت، كارهای او را زیر نظر داشتم و نسبت به چند دستگی ها، نگران بودم.