فرنگی‌کار وزن ۶۰ کیلوگرم گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا از مسابقات جام وهبی امره ترکیه با دست پر برگردم.

حمید باوفا اظهار داشت: از وقتی که به اردو آمده‌ام در وضعیت بهتری قرار گرفتم. تمرینات منظم مربیان باعث شده است تا دوباره به روزهای اوج خودم نزدیک شوم.

وی اضافه کرد: این اولین باری است که در جام وهبی امره شرکت می‌کنم. این جام یکی از مسابقات معتبر جهان است که تیم‌های قدرتمندی از اروپا در آن شرکت دارند. تمام تلاش خود را می‌کنم تا با دست پر از ترکیه بازگردم.

وی افزود: در وزنی که حضور دارم کشتی‌گیران بسیاری هستند که کار مرا برای رسیدن به تیم ملی، سخت می‌کند.

با وفا ادامه داد: عبور از علی اشکانی در کنار سایر فرنگی‌کاران با انگیزه‌ و جوان کار بسیار سختی است. نمی‌دانم تا چه حد موفق به انجام این کار شوم، اما مطمئنا به گونه‌ای سعی خواهم کرد تا در آینده افسوس این روزها را نخورم.

دارنده‌ی مدال طلای کشتی فرنگی جوانان جهان در سال ۲۰۰۳، تصریح کرد: پس از بازگشت از مسابقات جام وهبی امره، خود را آماده‌ حضور در رقابت‌های جام یادگار امام (ره) خواهم کرد و با آمادگی کامل در این مسابقات کشتی می‌گیرم.

باوفا گفت: خوب می‌دانم که محمد بناء در تیم ملی به جنگجو نیاز دارد نه یک کشتی‌گیر معمولی، او دوباره روحیه‌ فرنگی‌کاران را باز گردانده است و معتقدم که تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات پیش روی خود به نتایج درخشانی خواهد رسید.