نماینده وزن چهارم تیم ملی كشتی آزاد در المپیك ۲۰۰۸ گفت: مدت هاست منتظر مبارزه با علی اصغر بذری در همدان و جبران شكست دور رفت لیگ هستم.

میثم مصطفی جوكار، اظهار داشت: به كشتی دوستان همدان قول داده ام كه شكست برابر بذری در دور رفت لیگ را جبران كنم به همین دلیل مدت هاست انتظار رویارویی تیم صنایع و معادن همدان و گاز مازندران را می كشم. فقط امیدوارم گازی ها در وزن ۷۴ كیلو از بذری استفاده كنند و كشتی گیر دیگری برابر من قرار نگیرد.

وی تاكید كرد: باید این هفته تیم گاز را شكست دهیم تا بتوانیم به گروه بعد رقابت ها صعود كنیم. با برد در هفته هشتم لیگ برتر، صعودمان قطعی می شود.

جوكار كه در هفته هفتم لیگ برابر نیروی زمینی در وزن ۸۴ كیلو كشتی گرفت،‌ در این باره خاطر نشان ساخت: كشتی خوبی گرفتم و هیچ فشاری به من وارد نشد. برای این كه قصد كشتی گرفتن برابر گاز مازندران را داشتم، یك وزن بالاتر رفتم تا وزن كم نكنم.

هم تیمی و هم وزن هادی حبیبی با اشاره به خداحافظی این كشتی گیر از دنیای قهرمانی گفت: فكر می كنم او از كشتی گرفتن در تهران خداحافظی كرده باشد چون با تیم صنایع و معادن قرارداد دارد. گرچه حبیبی همیشه رقیب من در مسابقات بوده و تنها این بار هم تیمی هستیم؛ اما از نظر اخلاقی بسیار خوب است و همه این مورد را در مورد حبیبی مطرح می كنند. خداحافظی او خیلی ناگهانی بود.