سرمربی تیم كشتی گاز مازندران گفت: تیم صنایع و معادن همدان برای صعود به مرحله نیمه نهایی، چاره ای غیر از كسب پیروزی برابر ما ندارد.

اسماعیل دنگسركی اظهار داشت: همدانی ها در دور رفت لیگ، برابر گاز و راه آهن تن به شكست داده اند به همین دلیل، یك باخت دیگر آنها را از كورس رقابت خارج می كند. این تیم تمام توانش را فردا (دوشنبه) رو می كند، چون در آستانه حذف شدن قرار دارند.

وی تاكید كرد: انگیزه بالای همدان برای پیروزی در این مسابقه دلیل نمی شود ما به برد فكر نكنیم. گاز بعد از پیروزی برابر راه آهن، در آمادگی كامل برای رویارویی با صنایع و معادن قرار دارد.

مربی تیم ملی كشتی آزاد در مورد ارنج تیمش تصریح كرد: تغییر قطعی كه نسبت به دیدار با راه آهن در تیم ایجاد كرده ایم، استفاده از حسن طهماسبی به جای علی اصغر بذری در وزن ۷۴ كیلوست. در ۶۰ كیلو به این دلیل كه مراد محمدی هفته گذشته وزن كم كرد، احتمالا از او استفاده نمی كنیم و مسعود اسماعیل پور را روی تشك می فرستیم؛ اما مهدی حاجی زاده با وجود شكست در مبارزه قبلی اش، از شرایط روحی خوبی برخوردار است و می خواهد دوباره روی تشك برود.

دنگسركی در خصوص عدم استفاده از هادی پورعلیجان در دور برگشت لیگ با وجود كارنامه خوبش در دور رفت مسابقات، خاطر نشان ساخت: پورعلیجان از ناحیه آرنج آسیب دید و به تجویز پزشك، باید ۲۰ روز استراحت می كرد كه این دوره طی شده و حتما از وی در مبارزه با تیم های عسگری محمدیان و نیروی زمینی استفاده خواهیم كرد.