قهرمان فصل گذشته لیگ برتر برای انتقام شكست دور رفت در زیرآب و اثبات دوباره شایستگی های خود، فردا برابر صدرا صف آرایی خواهد كرد.

اولین شكست نفتی ها در دور رفت لیگ برتر، برابر صدرا در زیرآب به ثبت رسید كه بعد از آن، این تیم مقابل گراد نیز تن به شكست داد تا ناكامی هایش تكمیل شود.

از این رو نفتی ها كه برای حل مشكلات خود و ایجاد هماهنگی بیشتر، اردویی ۲ هفته ای را پیش از آغاز دور برگشت لیگ، پشت سر گذاشتند، در این مبارزه تنها به انتقام فكر می كنند.

در این مبارزه حساس، چهار كشتی گیر خارجی و ۲ ملی پوش المپیكی ایران در عضویت ۲ تیم قرار دارند.

مطرح شدن نام عباس دباغی در ۵۵ كیلو، مهدی تقوی در ۶۶ كیلو، وادی لالی یف در ۸۴ كیلو، گئورگی گوگچلیدزه در ۹۶ كیلو، دیوید موسل بز و الكسی شیماروف هر ۲ در ۱۲۰ كیلو، كافی است تا كشتی دوستان زیادی‌ برای تماشای این مبارزه فردا در سالن هفت تیر تهران حاضر شوند.

نفتی ها در این مبارزه كه برای آنها جنبه حیثیتی دارد از حسن رحیمی یا فرید دژم خوی در ۵۵ كیلو، سعید احمدی یا محسن آقاجانی در ۶۰ كیلو، مهدی تقوی در ۶۶ كیلو،‌ ایمان محمدیان یا سعید ریاحی در ۷۴ كیلو، حامد تاتاری در ۸۴ كیلو، گئورگی گوگچلیدزه در ۹۶ كیلو و الكسی شیماروف در ۱۲۰ كیلو استفاده خواهند كرد.

صدرا مقابل این تیم عباس دباغی،‌ عباس گلی، سعید داداشپور، مهدی صادق نژاد، وادیم لالی یف، جعفر شمس و دیوید موسل بز را روی تشك می فرستد.

این در حالی است كه نفتی ها شدیدا به حضور دیوید موسل بز در تركیب صدرا اعتراض دارند.

این كشتی گیر در سال گذشته میلادی علاوه بر حضور در ایران،‌ در لیگ كشتی آلمان نیز با تیم آلن قرارداد داشته و برای این تیم سه بار روی تشك رفته است كه بنا بر قوانین فیلا، یك كشتی گیر در سال، می تواند در لیگ یك كشور حضور پیدا كند.

با این وجود با توجه به آغاز سال ۲۰۰۹، صدرایی ها باز هم از وی استفاده می كنند.