مدیر عامل باشگاه كشتی KSB كلاردشت گفت: برای آنكه به استعدادیابی پرداخته باشیم، شش تشك كشتی برای روستاهای این شهرستان خریداری كرده ایم.

علی دادو اظهار داشت: در كنار حضور در مسابقات لیگ آزاد، می خواهیم به بستر سازی در سطح این ناحیه بپردازیم. به همین دلیل شش تشك كشتی تهیه كرده ایم تا با هماهنگی بخش های مختلف،‌ آنها را در اختیار مناطق كشتی خیر خود قرار دهیم. همان طور كه جهان پهلوان تختی از جنوب شهر تهران برخاسته و صاحب افتخارات زیادی شده است، ما هم معتقدیم استعدادهای زیادی حتی در آبادی های كلاردشت وجود دارند كه باید آنها را یافت و پرورش داد.

وی تاكید كرد: صددرصد در لیگ فصل آینده نیز شركت خواهیم كرد تا به جوانان میدان بدهیم. گذشت زمان نشان می دهد به اهدافی كه دنبال می كنیم خواهیم رسید.

دادو در مورد لیگ برتر كشتی آزاد خاطر نشان ساخت: اگر این مسابقات بلافاصله بعد از مسابقات جهانی یا المپیك آغاز شود، آن وقت شاهد دوری بلند مدت ملی پوشان از تمرین نخواهیم بود و هم اینكه مجبور به برگزاری فشرده رقابت ها نمی شویم. اگر فدراسیون كشتی لیگ را زودتر آغاز كند، از برگزاری این مسابقات به نتایج بهتری خواهیم رسید.