قاسم رضایی و علی محمدی كشتی گیران المپیكی تیم دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت های لیگ فرنگی خواهند بود.

دانشگاه آزاد اسلامی از نخستین تیم هایی بود كه حضورش در لیگ فرنگی فصل جاری مسجل شد.

این تیم بار دیگر با هدایت حسن یوسفی افشار (سرمربی) و شهریار صالحی و كامران قدرتی (مربی) در این رقابت ها شركت خواهد كرد.

در حالی كه قرار است مسابقات از روز دوشنبه ۳۰ دی ماه آغاز شود، دانشگاه آزاد تركیب خود را برای حضور در لیگ فرنگی مشخص كرده است.

محمد فقیری و یاسین بهرامی پور در ۵۵ كیلو، محمدرضا قضایی، علی اشكانی و عبدالرضا میراعلمی در ۶۰ كیلو، افشین بیابانگرد، علی محمدی و سعید عبدولی در ۶۶ كیلو، فرشاد علیزاده، مجتبی باباجان زاده و محسن غفارزاده در ۷۴ كیلو، بابك قربانی، طالب نعمت پور و داوود اخباری در ۸۴ كیلو،‌ داوود گیل نیرنگ و محمد قربانی در ۹۶ كیلو و قاسم رضایی و مهدی شربیانی در ۱۲۰ كیلو نفراتی هستند كه امسال تیم دانشگاه آزاد را در لیگ فرنگی همراهی می كنند.

از پنج ملی پوش اعزامی به بیست و نهمین دوره مسابقات كشتی فرنگی بازی های المپیك ۲۰۰۸، علی محمدی و قاسم رضایی در تركیب این تیم دیده می شوند.

محمدی در وزن تخصصی خود به دانشگاه آزاد كمك می كند؛ اما لیگ برای رضایی كه به تازگی از ۹۶ كیلوها به جمع كشتی گیران ۱۲۰ كیلو پیوسته، اولین تجربه اش در سنگین وزن خواهد بود.

در این مورد حسن یوسفی افشار به فارس گفت: تلاش كرده ایم با تیم خوبی در لیگ فرنگی شركت كنیم تا همچنان در این رقابت ها مدعی باشیم. در این زمینه باید از سهرابیان مدیر كل تربیت بدنی و عزیزخانی مدیر باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی هم تشكر كنم كه حمایت خوبی از تیم كشتی فرنگی باشگاه داشتند.