سرمربی تیم كشتی گاز مازندران گفت: برای جبران نتیجه دور رفت، یك ماه است انتظار كشتی با تیم راه آهن را می كشیم.

اسماعیل دنگسركی در مورد مبارزه حساس تیمش در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: تیم گاز از هر نظر برای این مبارزه آماده است. كشتی گیران مان در بهترین وضعیت روحی، وزنی و جسمی قرار دارند و در یك هفته اخیر، تمرینات اختصاصی را برگزار كرده ایم. همچنین سه روز است كه اردوی شبانه روزی داریم.

وی افزود: البته باید تاكید كنم میزان آمادگی كشتی گیران تنها در شش دقیقه مبارزه اهمیت دارد. از نگاه ما همه چیز خوب و آرمانی است؛ اما باید دید در مسابقه شرایط به شكلی رقم خواهد خورد.

مربی تیم ملی كشتی آزاد تاكید كرد: مبارزه با راه آهن برای مان اهمیت زیادی دارد و می دانیم تماشاگران مازندرانی چه چیزی می خواهند. این مسابقه آنقدر تماشاگر خواهد داشت كه نمی دانیم چطور همه آنها را در سالن جای دهیم.

دنگسركی با اشاره به استفاده از رضا یزدانی مقابل راه آهن خاطر نشان ساخت: یزدانی وزنش ۷۰/۹۱ كیلوست و این طور نیست خیلی سنگین شده باشد. حتما در مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ از او در وزن ۸۴ كیلو استفاده خواهیم كرد.

وی در خصوص كشتی گیران خارجی تیمش تصریح كرد: به احتمال فراوان تیموراز تیگیف از ۲ روز دیگر به تیم ملحق می شود و در مبارزه های حساس تیم گاز از او استفاده خواهیم كرد؛ اما سلطانوف را تنها در مراحل پایانی لیگ در اختیار خواهیم داشت. این كشتی گیران در ازای هر برد شش هزار دلار دریافت می كنند و در صورت قهرمانی تیم، پاداش نیز به آنها اختصاص می یابد.